Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik Berserk sorozatot...

Melyik Berserk sorozatot kezdjem el?

Figyelt kérdés

El akarom kezdeni a Berserk C. animét.

Melyiket nézzem meg? A 1997 vagy a 2016-osat?

Ugyan arról szól? Van a sztoriban változás,vagy ugyan az csak felújítva? Ha jól tudom a régebbi csak 1 évad az újabb viszont 2.

Melyiket éri meg megnézni először?



tegnap 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Kizárólag a 97-es éri meg és utána hagyd is abba.

A 2016-17-es a folytatása, de nem éri meg tovább nézni.

tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

már a 97es is nagyon sokat kihagyott a mangából, igazából egyáltalán egyik animét se kéne megnézned, ha akarod tudni rendesen mi a Berserk, akkor ott a manga, az a jó cucc


nagyon sok mindent kihagytak az animékből, mert túl brutális, morbid stb.. anno a 97es anime ahhoz képest mennyi mindent megengedett, ugyan úgy sok mindent kihagyott

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 97-es a legjobb, de az is csak a manga kb negyedéig jut el, az első arc végéig, és sokat ki is hagy a sztoriból, ahogy asszem a 2012-es is.


A 2016-os egy picit tovább eljut (a 2. arc végéig asszem), de minden szempontból borzalmas adaptáció, nevetnivalóan bugyuta animáció, a történet fele ki van vágva, stb.


Szóval én a 97-est ajánlanám, de ha Berserk akkor mindenképpen a mangát kellene olvasni, a 97-es anime éppen annyira lesz elég hogy egy minimális betekintést nyerj a világba.

ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jövőre érkezik az új sorozat, én megvárnám.
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én semmi jót nem fűzök az újhoz, lehet az animáció végre jó lesz, de biztos vagyok abban, hogy ugyan úgy kihagyják a durvább dolgokat
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5, Ez nem egy "hivatalos", profi stúdió által készített animáció lesz, hanem egy teljesen fanok által készített valami. Ha valamitől félni kell szerintem inkább pont hogy az animáció lesz az (inkább az animáció konzisztenciájára gondolok). Az egyik legfőbb oka annak hogy egyáltalán elkészül majd az pont az hogy végre egy olyan adaptáció szülessen ami tiszteli az eredetit és próbál 100%-osan adaptálni.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!