Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok érettebb, inkább...

Tudnátok érettebb, inkább fiatal felnőtteknek szóló animéket/mangákat ajánlani, amihez van magyar felirat? (kifejtem bővebben)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki sajna nem tud angolul, de szeretnék neki animéket/mangákat ajánlani. Olyanokra gondolnék, mint például a Berserk, a Vinland Saga, Vagabond, Blame, Claymore, 20th Century Boys, Monster, ilyesmi. Sajnos a legtöbb ilyen mangának vagy nincs, vagy borzalmas az anime adaptációja (nem feltétlenül értem hogy miért, de mindegy ez másik kérdés), manga fordításokat pedig én egyedül a Claymoreból találtam.

2023. aug. 5. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, hogy jók lesznek-e vagy sem de írtam egy párat. Ilyesféle mangákat nagyon nem fordítanak.


Befejezetlen animék amiknek van magyar felirata:


Tengoku Daimakyou

Terra Formars

Tomodachi Game

Kingdom

Psycho-Pass - van egy jó pár évada és filmjei

91 Days

Steins;Gate - van egy jó pár évada

My Home Hero

Gangsta.


Befejezett animék amiknek van magyar felirata:


Boku dake ga Inai Machi/Erased

Tokyo Ghoul - habár ennek nem jó az animéje szerintem a manga jobb de sajnos ha jól tudom félbehagyták. Csak egy darabig van lefordítva.

Death Note - A mangáját meg lehet venni ha minden igaz.

Zankyou no Terror

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

2023. aug. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!