Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Top 10 legvonzóbb lány listájá...

Top 10 legvonzóbb lány listájába kiket tennél a Fairy tail című animéből?

Figyelt kérdés

ma 06:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Az anime az rajzfilm???

Menj már ki az utcára te 🐒!!

De elötte olvasd el mekkora baromságot kérdezel!!!

ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Atyaég, anime rajzfilm figurák mint vonzó lányok? Hol tartunk? 🙄
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

A Fairy Tail-ben nem mindenki ugyanúgy néz ki? Nem ez az egészben a vicc?


#1 #2

Mindkét komment elég óvodás szintű. Nagyon alacsony intelligenciára utal.

Igen, fiktív karakterek is lehetnek vonzók, pl. könyvekben is, ahol még kép sincs, csak betűk. Ilyen esetben a képzeletedre vagy utalva.

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Óvodás szintű???

Én a való világban élek b+, nem a virtuálisban.

Ébredjetek már föl XXI.század gyerekei!!!!

ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Ez a kérdés az óvodás szintű, meg a 3-as válasz. De úgy látom óvodásoknak is szól, mert ilyen alapon azt is fel lehetne tenni kérdésként, hogy kik a legvonzóbbak a mesefigurák közül. Hamupipőke, Hófehérke, vagy Törpilla volt a vonzóbb?
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt biztos itt akarod reklámozni kérdező? Az előző 1-2 kérdésből már kiderült, hogy egy 12 éves karakterbe vagy szerelmes.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1281..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1281..

ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Átlagnál magasabb intelligenciával a hármassal értek egyet, hogy így beszólni a kérdezőnek eléggé ótvaros volt.
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#4

Nagyon nehéz életnek hívni, amikor mentális nyomorékokról beszélünk az esetedben.

Itt nagyon alapszintű képzelő erőről van szó, amivel nem rendelkezel, ami tényleg arra utal, hogy pszichológusra lenne szükséged, szükségetek.


#5

Igen, az is egy releváns kérdés. Egy mentális egészséges, normális ember egy ilyen kérdésre kényelmesen tud válaszolni, hogy milyen preferencia sorrendje van.

Amikor megkérdezel egy 8-10-12 éves gyereket a crush-airól, akkor nem Zendaya-t vagy Taylor Swift-et fogja mondani, hanem nagy valószínűséggel rajzfilm szereplőket. Tekintve, hogy mai karakterek nem ismerek, így régebbieket mondok: Kim Possible-ből Kim, Tini titánokból Raven vagy akár Totally Spies-ból bárki.


Szóval, még egyszer, mentális egészséges, normális ember képes fiktív karakterek között preferencia sorrendet felállítani.

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg, hogy én mentális nyomorult vagyok???

1-4 vagyok

ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Leírtam. Most komolyan meg kell ismételjem? Vagy ha megismétlem akkor se fogod érteni, mert az olvasással van gondod?


Valójában amikor óvodáshoz hasonlítottalak titeket, akkor az a képességeitek túlbecsülése volt, mert egy óvodásnak is jobb vizuális-térbeli intelligenciája van, mert nincs problémája karaktereket kinézet és személyiség alapján értékelni.

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!