Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Yu-gi-oh! mese lapok?

Yu-gi-oh! mese lapok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdés egyszerű.

A mese avagy toon szörnyeket, ugye csak akkor lehet megidézni ha a mesevilág (toon world) a mezőn van.

Ha van beidézve meseszörny, és én azt az ellenféltől valamilyen lappal átveszem, (change of heart, enemy controller stb) akkor használhatom vagy elpusztul?

Hisz csak az ellenfélnél van mesevilág varázslap. Válaszokat előre is köszönöm.



ma 13:49
 1/3 Thunderfairy ***** válasza:
Átveheted és használhatod az érvénybe lévő szabályok alapján. De a meseszörny úgyanugy elpusztitható mint a nem meseszörny. Nem fogja a mesevilág megvédeni úgy mint az animébe.
ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy el lehet pusztítani, csak abban nem voltam biztos, ( mert lehet túllogikáztam) hogy az ellenfélnel maradhat-e.

Csak vannak lapok amiken elgondolkodom, pl van egy lap ami annyit tud, hogy az idezési kör végén, visszamegy a kezedbe. És semmi több.

Ez azért gondolkodtat, mert akkor elvileg, még ha idézés után, egy speciális (ritualis) idezéshez felaldozom, akkor a temetőből is visszakerül.

De vajon így gondolta-e a készítő is?

ma 15:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy köszi a választ
ma 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!