Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 26 évesen nem ciki újra...

26 évesen nem ciki újra animéket nézni?

Figyelt kérdés
Igazából nincs kiváltó okom rá, azon kívül hogy jelenleg elég sok időm van. Elég szórakoztatónak tartom a komédiásabb jeleneteket, és értékelem azt is hogy némely sorozat helyénvaló üzeneteket is közvetít, illetve azzal is teljesen tisztában vagyok hogy ez csak egy mese. Viszont, néha mégis úgy érzem magam hogy, ha ezt elmondanám 1-2 kortársamnak akkor az fura lenne. :'D Ti mit gondoltok?

2020. jún. 5. 21:55
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Valóban sok az érdekes anime sorozat, de pont ezért visszakoztam azzal hogy mások előtt nyitott legyek ez ügyben, mert annyira más és számomra szórakoztatóbb az ázsiai humor, míg másoknak talán taszító. De most már értem hogy talán ez így van jól, hiszen mindenki másban találja meg önmagát. Köszönöm mindenkinek, és az ajánlást is! :) Nem rég fejeztem be a Demi-chan wa kataritai sorozatot, úgy hogy jókor jött :’)
2020. jún. 8. 11:33
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!