Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 26 évesen nem ciki újra...

26 évesen nem ciki újra animéket nézni?

Figyelt kérdés
Igazából nincs kiváltó okom rá, azon kívül hogy jelenleg elég sok időm van. Elég szórakoztatónak tartom a komédiásabb jeleneteket, és értékelem azt is hogy némely sorozat helyénvaló üzeneteket is közvetít, illetve azzal is teljesen tisztában vagyok hogy ez csak egy mese. Viszont, néha mégis úgy érzem magam hogy, ha ezt elmondanám 1-2 kortársamnak akkor az fura lenne. :'D Ti mit gondoltok?

2020. jún. 5. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Dolgozz
2020. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ismerősöm 25 és több mint 300 animét látott. Ha évezed nézni akkor miért ne? 50 évesen is nézheted. Sok hozzád hasonló ember van.
2020. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
96%
Hát azért az első válaszoló elég gonosz volt
2020. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne ciki? pár anime sokkal komolyabb,mint azt,ahogy a "kivülállók" lássák.
2020. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 ZaraPhotos válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki
2020. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 D-Mano ***** válasza:
88%

Igazából a felnőttség előrelátást, felelőségtudatot, felelősségvállalást, önállóságot, empátiát, együttműködőkészséget, bizonyos gondolkodási fejlettséget és sok ilyesmit jelent. Nem pedig azt, hogy milyen ártalmatlan dolgot csinálsz szórakozásból vagy hobbiból.


Aki szerint meséket nézni gyerekes, az sokszor azt próbálja kompenzálni (sokszor csak tudat alatt), hogy a felnőttség egy vagy több kritériuma (pl. azok közül, amiket fentebb felsoroltam) nála sérült vagy hiányos.


Az én eddigi megfigyeléseim szerint, azonban annyi igaz, hogy az animekedvelők körében (egyetemben még az egyéb sorozatozókkal, sci-fi, fantasy rajongókkal, szerepjátékkedvelőkkel, ilyeskikkel) több a sérült "mesetudatú" ember, azaz, akiknél kisebb vagy nagyobb problémát okoz a képzelet és a valóság megkülönböztetése vagy épp a gyakorlatiatlan gondolkodású ember, mint a nem animekedvelők körében.


Én pl. nem igazán zavartatom magam amiatt, ki mit gondol arról, hogy 25 évesen szoktam animéket nézni. Mondjuk nekem szerencsém van, mert idáig soha nem ért semmi rossz engem emiatt.

2020. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem, igazatok van. Köszönöm mindenkinek a választ! Ment a pacsi :)
2020. jún. 5. 22:30
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar mások véleménye, hogy mit gondolnak rólad, amiért animét nézel, akkor csak próbálj meg túllépni rajta. Ha te szabadidődben animét szeretsz nézni azzal hidd el nekem, hogy nincs semmi baj. Ugyanolyan hobbi ez, mint akár a filmnézés.
2020. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki
2020. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
*téged az köt le, az kapcsol ki, és egyébként is senkinek semmi köze hozzá , hogy te mit hallgatsz, ha mégis ilyen dolgokra terelődik a téma egy társaságban, lehet, hogy kiderül, hogy ők is nézik, vagy csak jó emlékeik vannak az animékkel,mert mondjuk régen nézték, de aki kicikizne érte, azzal nem is érdemes foglalkozni, mert nem éri meg, nem ér meg annyit, hogy fölhúzd magad rajta, miatta.
2020. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!