Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 26 évesen nem ciki újra...

26 évesen nem ciki újra animéket nézni?

Figyelt kérdés
Igazából nincs kiváltó okom rá, azon kívül hogy jelenleg elég sok időm van. Elég szórakoztatónak tartom a komédiásabb jeleneteket, és értékelem azt is hogy némely sorozat helyénvaló üzeneteket is közvetít, illetve azzal is teljesen tisztában vagyok hogy ez csak egy mese. Viszont, néha mégis úgy érzem magam hogy, ha ezt elmondanám 1-2 kortársamnak akkor az fura lenne. :'D Ti mit gondoltok?

2020. jún. 5. 21:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
30+-os vagyok és animés. Szerintem egyáltalán nem ciki. Engem is ez köt le, ez kapcsol ki egy nehéz nap után este. És akkor mi van? Ez ugyanolyan hobbi, mint ha valaki mondjuk rajzol, vagy horgol. Semmivel sem rosszabb.
2020. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én is most 24 évesen kezdtem neki, mert az elmúlt pár évben nem annyira volt időm rá, pedig szeretem őket. Én nagyon szeretem a japán kultúrát alapból, nekem ez is hozzátartozik.
2020. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy animét 3 éveseknek terveznek, és te nézed, akkor sincs semmi gáz, hiszen az anime az anime marad, bármi történjék :)
2020. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: az anime sosem lesz mese és bárki nézheti gátlástalanul.
2020. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Azért ne feledjük, hogy vannak kifejezetten gyerekek számára készült animék is. Én mondjuk olyat már nem nézek. :)
2020. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

"teljesen tisztában vagyok hogy ez csak egy mese"

Az amine NEM mese, hanem animációs sorozat. Vagy talán a Love, death & robots, vagy a Family Guy is mese? Vagy pl az MCU mivel jobb, mint az Inuyashiki, vagy a Level E?


4 éves korom óta nézek animét, most 19 vagyok, és nem értem miért gondolod, hogy ez "ciki"...

2020. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Így már értem! :D Elnézést a rossz kifejezésemért, és köszönöm a válaszokat! :)
2020. jún. 6. 18:54
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Középkorúként kaptam rá az animékre, évekkel ezelőtt. Számos igényes darabot jelentettek meg, drámák, sci-fi-k, krimik, akár horror műfajúak közül. (Bár olykor egyszerűbbeket is nézek, néha még kodomo-t is, meg romantikusat.)

Persze érdemes szelektálnia mindenkinek, nem csak mert ízlések és pofonok, hanem mert (valljuk be):

nem minden anime fénylik. Viszont a jelentős hányada zseniális. És minden korosztálynak készültek, készülnek animék, melyik-melyik.

2020. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
És ha animét keresel, akkor ajánlom neked a már-már az ciki ha nem láttad kategóriába tartozó: szavak kertje-t vagy a másodpercenként 5 centiméter-t (nem, nem ciki ha nem láttad, csak hangulatkeltőnek írtam :))
2020. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. 23 évesen egyik nap még Tokyo Ghoul-t néztem, másik nap viszont a Kukucska kötött le. (nem poénból írtam, tényleg). Semmivel sem másabb, mintha szabadidődben bármi mást csinálnál. :)
2020. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!