Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kozepiskolaban van ertelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kozepiskolaban van ertelme coming outolni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Csak ott van értelme.
2019. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen közösségben vagy. Ha homofóbok, akkor nem kell tenned semmit, csak elítélnének és te járnál rosszul. Meg egyébként sincs közük a szexualitásodhoz, mindenkinek magánügye.
2019. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok dologtól függ. De nekem jobban bevált, hogy az egyetemet kezdem eleve nyitottan, minthogy utólag coming outolgassak.

Középiskolában szerintem nincs értelme, több szempontból se.

2019. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom, de meg gondolkodom rajta. Koszonom a valaszokat.:)
2019. máj. 19. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor középsulit váltottam,nyíltan megmondtam,hogy barátnőm van.Sosem volt ebből gondom,mert itt szinte mindenki elfogadó,és jó érzés,hogy magamat adhatom.De talán egy kevésbé széleslátókörű közösségben nem éri meg coming outolni.

18/L

2019. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Rólam mindenki sejtette, és végül a suli után mikor az ofőnél voltunk szerenádon mondták, hogy mondjam azt, ami titok, de amúgy mindenki tudja. Tudtam, mire gondolnak így elmondtam. Volt akinek már előtte elmondtam, meg meséltem nekik, de akkor hivatalosan mindenkinek elmondtam.


Ez teljesen társaságtól függ, hogy reagálnak. Ők tudták, hogy velem mi a helyzet, én meg tudtam, hogy nem homofóbok. Ennyi. Szóval neked kell tudnod megéri-e.

2019. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egyik osztálytársamat gimibe páran szekálták meg lebu...izták, ő volt a "furagyerek" a fiúk körében. amikor 10.ben megtörtént a coming outja, leszálltak róla és nem piszkálták többet emiatt. így, hogy ki lett mondva a dolog általa, már nem volt olyan sebezhető célpont és hirtelen mindenki átállt a megértő álomosztálytárs oldalra.
2019. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én igazából sosem titkoltam, szóval mondanom sem kellett, előbb vagy utóbb tiszta lett mindenki számára.
2019. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én már általánosban megtettem, de itt új emberekkel vagyok..akik folyton melegekről beszélnek!!! Egyszerűen az egész osztályom nagyon meleg, vagy legalábbis úgy látszik. Egyszer elmondanám, tutira bulit csapnánk rá. :D



Szerintem semmi bajod nem lehet ebből.

Ez nem egy film. SENKIT nem érdekel, hogy kivel mit csinálsz. A barátaid örülni fognak, hogy megbíztál bennük, az ismerősök meg csak ismerősök, annál messzibb személyre nem is kell gondolni.


Ha már tudod, hogy a sulidban van nyilvános meleg, akkor te is bulit csaphatsz. (Hívj meg)


Ha nem tudsz róla..akkor mondom, hogy van ott is meleg.


Plusz: ha már az egész suli tudja rólad, meg is találnak majd téged..de jó értelemben. Lehet csak érdeklődik, hogy hogyan is volt ez, de akár még össze is jössz valakivel majd.


Plusz 2: több barátod lesz. Persze lehet valakinek nem fog tetszeni, de nem fogja az arcodba mondani, mert nem elég bátor ehez.



Nem kell aggódnod. Nem fognak este a sikátorban megölni. Annyira, azért senkit nem érdekel.

2019. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsoval vitatkoznek.

A kozosseg nagyban befolyasolja az egyen gondolkodasat. Ahol mindenki lazan gondolkodik, ott elfogjak fogadni, ahol tobbnyire konzervativ a gondolkodas, ott hihetetlenul meg tudjak keseriteni az eletet.

Nalunk volt egy srac akit melegnek hivtak es folyton meg akartak verni.

Ugyhogy nem kell senkit meggondolatlansagra biztatni. Ha homofob a kornyezet nagyresze akkor egyaltalan nem erdemes direkt feltunoskodni. Mas esetben engem is ert kellemes meglepetes munkahelyen, suliban stb

2019. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!