Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért szakította meg velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakította meg velem a kapcsolatot? Lenne értelme megkeresni?

Figyelt kérdés
Facebookon botlottunk egymásba, nagyon jókat beszélgettünk, aztán megírta,hogy randizni akar velem. Én nemet mondtam,mert nem vagyok leszbikus, de tovább tartottuk a kapcsolatot,egy ideje pedig már abból állt a napunk,hogy egész nap írogattunk egymásnak,naponta legalább egyszer beszéltünk telefonon vagy skype-on, nagyon jó volt,hogy mint megbeszéltünk,bármit megoszthattam vele. De 3-4 napja megírta,hogy most kevesebb ideje lesz és azóta nem ír, nem válaszol az üzeneteimre,a telefont sem veszi fel. És szörnyen hiányzik,nagyon rossz hogy nem tudok vele beszélgetni. Nem értem mi történt vele.Már arra gondoltam,hogy elmegyek hozzá (személyesen még nem találkoztunk,kicsit messze lakunk egymástól,de tudom a címét). Szerintetek mi lehet a baja?Elmenjek hozzá vagy hagyjam?

2018. máj. 9. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem hagyjad, hiszen csak fájdítod a szívét. Ő nyilvánvalóan többet szeretett volna, neked nem kell, így jobb ha elengeded. Ne kínozd tovább, önzőség lenne.
2018. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyertelmu mi a baja. Valoszinuleg szerelmes lett beled, te pedig nem akarsz semmit.
2018. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Az is lehet, hogy talált mast, igy mar ertelmetlennek tartja, hogy veled beszéljen. Mert mindeddig reménykedett, es most tudott elengedni.
2018. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Beléd szeretett és nem bírja elviselni, hogy te csak barátkozol. Úgy képzeld el, hogy mindig amikor ráírsz eszébe jut, hogy mennyire szeret de sosem lehetsz az övé.
2018. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem akarja tovább fájdítani a szívét.
2018. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
— aki lepontozta az 1. választ, közben igazán elmondhatná, hogy miért... —
2018. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

"Nem akarok lenni más,

Csak semmi neked

Ha nem lehetek semmid,

Hadd legyek mindened"

2018. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ugyanebben a helyzetben. Többet akartam az egyik lányosztálytársamtól, de ő visszautasított. Továbbra is tartottuk a kapcsolatot, mint barátok. Ő nem tudott róla, de én nagyon szenvedtem és rengeteget sírtam miatta. Szerelmes voltam belé és szenvedtem, hogy nem lehet az enyém. Tudtam, hogy ez nem mehet így tovább nem fájdíthatom örökké miatta. Ideje valaki olyat keresni, aki viszonozza az érzéseim. Azt gondolom, hogy a te barátnő is így cselekedhetett.
2018. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tuti lepontoztok majd... De nem lehet hogy tényleg nincs ideje egyszerűen??? Mindenki ezzel a szerelemmel jön, szerintem létezik olyan hogy szimplán barátkozni is van kedve és elfogadta. Nem minden leszbi akar heterót szelidíteni :D

Akármiért is írta ezt, kár irogatni, hivogatni, odamenni, az semelyik esetben sem használ szerintem. Kicsit ilyesztő tud lenni ha valaki ennyire rád kattan miután szóltál hogy nem tudsz vele beszélni többé (annyit).

Véleményem ellenére természetesen a legjobbakat kívánom neked ezzel kapcsolatban, megértem hogy ez most nagyon rossz neked. De lehet többre mész a türelemmel vagy továbblépéssel.

2018. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!