Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme elmondani?

Figyelt kérdés
Egy nagy csalódás és kiábárándulásos időszak után találkoztam a párommal.Akkor csak a saját érdekeimet néztem, jó volt vele, jó hatással volt rám,segített helyrehozni az önbizalmam , jó volt hogy figyelt rám, törődött velem, úgyhogy magam miatt jöttem vele össze, mondhatni sebtapasznak használtam őt. Már 4 éve együtt vagyunk, hamar megszerettem, azóta imádom és persze én is igyekszem figyelni őrá, úgyhogy remek a kapcsolatunk, kölcsönösek az érzekmek és a törődés is. Csak egy kicsit frusztrál, hogy ez elején nem úgy álltam hozzá ahogy kellett volna és kényszert érzek, hogy ezt elmondjam neki. Nem tudom van-e értelme, vagy hogy hogyan reagálná, lehet mindent elrontanék vele, vagy egyáltalán van-e még jelentősége. A helyében fontosnak tartanátok ezt tudni?

2017. dec. 11. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel most már jelentéktelenek ezek a dolgok, mert szereted és teljes értékű párja vagy, szerintem felesleges ezzel feszültséget keltened. Mindenkinek vannak ilyen időszakok az életében, hogy ha azt elmondaná, nagyon nem esne jól az érintettnek.

Élvezd inkább, hogy együtt vagytok, vele lehetsz és ne agyalj ilyen kellemetlenségeken. :)

2017. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez csak felesleges feszültség volna:).

Szerintem ne mond el.


16l

2017. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se, felesleges! :D
2017. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges elmondanod. Ahogy írtad, már nem így van, kölcsönös minden, szereted, jól megvagytok. Miért rágódnál a múlton, hogy az elején így éreztél? A jelenben ez már teljesen lényegtelen és tényleg csak feleslegesen generálnál feszültséget magatok körül.

Ez tipikusan az az eset,hogy ha az embernek nincs problémája, akkor csinál ő saját magának. :)

2017. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs, hiszen mar reg megvaltozott a helyzet :) a helyeben nem akarnam tudni, es ha elmondanad is azt gondolnam, hogy barcsak ne tudnam.
2017. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt egy párommal, akivel egyszer szakítottunk, félévvel később újra együtt voltunk. Elmondta egy jó idő után, hogy az újrakezdésnél nem szeretett, csak nem volt más és pont kapóra jöttem... De belém szeretett azóta, úgyhogy minden okszi-kokszi.



Kegyetlen érzés. Ha így is történt, kíméld meg ettől a párodat.

2017. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincs probléma, akkor rögtön csinálsz magadnak? :D Komolyan ennyi eszed van? Ne is haragudj meg, de bennem olyan szinten összetörtnél ezzel, ilyen megdöglött a lovam, de azért kitömve megtartom esete kb.

Szereted? Igen. Akkor meg?!?!?!

2017. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!