Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok megbízni senkiben mióta a barátnőm elhagyott egy pasiért?

Figyelt kérdés

Nem tudok senkiben megbízni, már 2 kapcsolatom lehetett volna ha nem szúrom el. Mindenkihez úgy állok, hogy biztosan ez is el fog hagyni. Hiába az utóbbi egy nagyon aranyos nő volt, és teljesen leszbikus, mert 35 évesen csak nőkkel volt életében. De bennem motoszkált, hogy hazudik, biztosan biszex csak titkolja, vagy ezután fog rájönni😯 Pedig vágyok már egy új kapcsolatra, egy társra, és már rég nem szeretem a volt barátnőmet, mégsem tudok bizalmat szavazni senkinek. Valaki tud adni valami használható tanácsot?


28/L/N


2019. máj. 2. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Semmit. Kihevered,elmúlik idővel.

Tudom nagyon nehéz,de próbálj meg pozitív gondolatokkal indítani kapcsolatot. Tudod az nem igaz,hogy minden pasi szemét disznó,és átver. A te esetedbe nem igaz,hogy minden nő szemét disznó és átver.


Most nagyot csalódtál,pofára estél,de ez normális szerintem.Ha igazán szeretsz valakit aki átver,akaratlanul is építessz magad köré egy falat,amin nagyon nehezzen jut be valaki,de sajna te is ki.

2019. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem csak arról van szó, hogy mèg mindig nem vagy túl azon a pofáraesésen. Adj magadnak elég időt ebben! Amikor már lecsitult benned ez a nagy gyanakvás, akkor majd azt az embert fogod meglátni a másikban, aki. Nem azt, aki el fog hagyni meg egy férfi miatt.
2019. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szégyelld magad! Más azon küzd-kapálózik, hogy végre tudjon 3 értelmes mondatot váltani egy olyan nővel, aki nem kamu profil/harmadiknak keres valakit/csak szexre megy rá... Te meg így sorban szórod ki őket a SAJÁT téves képzelgéseid miatt...


Ha ennyire tele vagy görcsökkel/gátlássokkal, akkor ne ismerkedj egyelőre. El kell dönteni, hogy még sajnálni akarod magad egy pofára esés miatt vagy végre nyitsz mások felé, de nem kötelező az utóbbi, főleg ha alapból te már a másik helyett eldöntöd, hogy el fog téged hagyni. Plusz ami a legnagyobb baromság, hogy pasi miatt hagyott el és ezen kínlódsz. Na és?? Elhagyhat nő miatt is, ha valakinek állandóan bizonygatnom kéne, hogy szeretem, még nemhogy pasi, de másik nő sem kéne, hogy kirakjam a szűrét. Iszonyú megalázó, amit csinálsz, mert 0 bizalommal vagy egy potenciális partner felé úgy, hogy nem is ismered.


"biztosan ez is el fog hagyni"


EZ?? Nem kicsit vagy degradáló...

2019. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gáz vagyok☹ Olyan nőt csesztem el, aki 100× különb volt az exemnél. Most meg már hiába kérem tőle a bocsánatot, azt mondja nem vagyok normális😣 És feljelent zaklatásért ha még egyszer írok neki😢
2019. máj. 3. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem csak benned van a hiba. És igenis, érhető, hogy most így reagálsz.Tényleg túl kell lenned ezen, de nehogy már hagyd magad megalázni, meg hogy csak te vagy a bűnös, mert ez szerintem nem így van. Nem értek egyet az utolsó kommentelővel.
2019. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, teljesen ebben voltam én is, az ex már férjhez ment, amikor én még mindig annyira hánytam mindenkitől, hogy senkit nem bírtam megcsókolni se, nemhogy szexelni vagy kapcsolatot kezdeni. Egyrészt torz egy kicsit ilyenkor a percepció, vagyis sokkal inkább úgy tűnik, hogy vannak lehetőségek, mert te kevésbé vagy benne, és ez valahol vonzó, másrészt amíg magadban nem rendezed le a csalódást, addig úgysem működik semmi. Csinálj programokat, dolgozz az emberi kapcsolataidon, legyenek barátaid, legyen minőségi szabadidőd, aztán egy nap úgy fogsz felébredni, hogy hülye voltál elvesztegetni ennyi időt, és hirtelen minden klappolni fog megint - csak ne legyen azért mégis annyira elvesztegetve az az idő se, amíg nincs másik csaj.
2019. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal gazabb lenne ha egy csajert hagyott volna el.

Én nem vagyok leszbikus , de ha a pasim elhagyta egy másik csajert akkor nagyon csalódott lennék , keresnem a hibát magamban

De ha elhagy egy pasiert akkor ott nem bennem vagy benne van a hiba, hanem egyszerűen nem passzolunk.

2019. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!