Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért kezdeményezett ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdeményezett ki velem, ha utána direkt elhagyott?

Figyelt kérdés

Hát eléggé érdekes történettel indoklom meg a kérdésem, szeptemberbe költöztem be kollégiumba ahol ketten lakunk egy sráccal, viszonylag jól felszerelt a koli de meg van azért az ára is.. egyetemista koli egyébként. Én (eddig) teljesen abban a hitben voltam, hogy hetero vagyok, viszont ami az utóbbi időben történt az megváltoztatta az életem. Lényeg az, hogy a lakótársam egy nagyon jóképű, húsos de izmos fiú, ő is frissen költözött be a koliba, tehát egyidősek vagyunk. Az utóbbi bő 1 hónapban eléggé sokat dumáltunk, többször felmerült ez a meleg téma, de tudjátok ez a viccelődés szinten ahogy a középsulikban szokott zajlani, viszont egyszer a közös zuhanyban pont egymás mellett zuhanyoztunk, és nem hozott magával tusfürdőt így kölcsönkérte az enyémet, de úgy, hogy átjött hozzám és konkrétan meztelenül egymás mellett álltunk, és valami úgy megindult bennem, hogy azonnal felállt a farkam, ő pedig ezt meg is látta de nem nagyon mondott rá semmit csak elmosolygott rajta én pedig kicsit el szégyelltem magam. Utána a következő héten történt a legdurvább eset. Egyik reggel arra ébredtem, hogy van valami ragacsos cucc az arcomon, én ahogy felkeltem belefolyt a számba is, hát igen..sperma volt, de valami eszméletlen finom volt.. kóstoltam már a sajátomat de az nem tetszett nekem sosem, viszont az ami az arcomon volt az nagyon ízlett, és ettől is egyből beindultam, viszont azért másik kézből nézve, szószerint "ráverte az arcomra, miközben én aludtam" szóval szóvá tettem nála, ő annyit mondott, hogy biztos valaki más csinálta viszont utána bevallotta, hogy részeg volt és kiakarta verni és véletlenül az arcomra is csapódott a nedűből. Elmentem mellette,,,. viszont járt az agyam, és kb. két napra rá megint egymás mellett fürödtünk és megint átjött hozzám mert megint nem volt nála tusfürdő, viszont ahogy átjött rámarkoltam a farkára ő pedig hagyta, hogy utána eltérdeljek és lesz**pjam.. brutálisan jó volt, sose éreztem még ilyet annyira felizgultam ettől és utána szinte 2-3x ráhúzott az enyémre és én is robbantam. Azóta rendszeresen kb. mindennap ápoltuk egymás szerszámát.


Viszont itt jön a feketeleves, múlthét pénteken azt mondta nekem, hogy neki ez így nem jó, és most hétfőn elköltözött tőlem egy másik koliba. Én mondtam neki, hogy szeretném ezt folytatni, mert nagyon tetszik ez a művelet, de ő lerázott engem azzal, hogy neki van valami barátnője, több mint 2 éve és nem akarja "megcsalni".. (annyit hozzáteszek, hogy mielőtt beköltözött volna a koliba az előtt szakított tényleg egy lánnyal, akivel elvileg nincsenek is együtt, szóval "lekoptatott"). Dehát ő kedvezményezett, szinte ő kérette magát...


Egyébként nem titok debreceni vagyok, és rátaláltam énis eléggé könnyen a legnagyobb meleg fórumra, és rátaláltam a "debreceni lehetőségek" opcióra is, és tegnap jártam az "elméleti tömb" helyen ahol szoktak menni ezek a "glory hole"-ok, és nagyon féltem, de volt ott egy kalandom, viszont az a cumi nem volt se jó se finom, az övé sokkal jobb volt. Ez vajon mitől lehet? nem érzem magam, hogy szerelmes lennék belé, de valamiért mégis jobban vágyom rá...


2018. okt. 3. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát bocsi, én meleg vagyok, volt pár vicces helyzetem, de ez azért durva.... Értem úgy, hogy nem igen hiszem el.
2018. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nincsen kedvem vitatkozni..láttam, hogy volt már néhány hasonló kérdés itt ebben a topicban, ne félj rákerestem, és gondoltam ha részletesen leírom a problémámat akkor könnyebben kaphatok másoktól választ..vagy esetleg, ha volt személyes tapasztalata ami hasonlít erre akkor arra is kíváncsi lennék.
2018. okt. 4. 00:09
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Én se vitatkozni akarok, csak ez elég extrém. Meg nem értem, hogy "szerelmes" lettél?
2018. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem megijedt az érzéseitől. Lehet, hogy eddig ő teljesen jól elvolt heteróként és nem tudta, hogy a fiúk (is ) vonzzák. Most, hogy kiderült inkább menekül, nem akar meleg kapocslatot, inkább lelép. Szerintem sok biszex így van ezzel. Nem akarok a "társadalom nem elfogadó" témán jojózni, de ha biszex lennék lehet, hogy én sem tennék másként.
2018. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is csak megijedt a srác a saját érzéseitől és attól hogy meleg lehet. Nálad meg egy fellángolás volt az első srácért az életedben.
2018. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel átjött az itt maradt cuccaiért, és véletlenül megint megtörtént köztünk a kis affér..de búcsúzásnál azt mondta, hogy neki ez ilyen "lezárás" volt....
2018. okt. 4. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
"Véletlenül" megint ráverte az arcodra? 😂
2018. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mondhatjuk ':) :D
2018. okt. 4. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Van egy olyan érzésem, hogy fogtok ti még találkozni "véletlenül".
2018. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igazad volt #9 -es :))))
2018. okt. 9. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!