Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló tablettáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló tablettában lehet megbízni? Olyat szeretnék ami kapható recept nélkül. Még sosem szedtem semmit.

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Normális fogamzásgátlót csak nőgyógyász irathat fel. Most őszintén mennyibe fáj neked az h elmész a dokihoz és feliratatsz vele egyet?
2018. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szájon át szedhető hormonális fogamzásgátlót csak doki írhat fel. Persze tud a doki ajánlani többféle spirált és injekciót is.


Recept nélkül marad a gumi és a pharmatex (ami azért nem túl megbízható).


Szóval menj el, amúgy sem árt ha évente megvizsgálnak, ha nemi életet élsz.

2018. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fogamzásgátlási módszer sem száz százalékos.

Agy nélkül ne szedj be semmit, mert lehet többet árt, mint használ.

Battyogj el egy nőgyógyászhoz és kérd a segítségét ez ügyben.

Ha olyan nagylány vagy, hogy szét tudod tenni a lábad, akkor legyél ahhoz is elég nagylány, hogy felelősséget vállalsz önmagadért.

2018. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló tabletták vénykötelesek, a nőgyógyászoddal kell megbeszélned, milyet használhatsz majd.
2018. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még sosem volt szükségem tablettára azért nem tudom hogyan működnek a dolgok! Idáig évekig gumi volt de a párom egészsége miatt váltani kell.
2018. jan. 15. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
a gumi miért befolyásolja a párod egészségét? Szerintem egy barmoság vagy átver téged a kedves párod. ha meg allergiás rá van olyan gumi is ami allergia mentes amúgy én nem mérgezném magam hormonokkal mert trombozist okoz rendesen.
2018. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Razor-1 válasza:
Hali . Tri regol. Igaz receptes. De tudok helyet ahol kiadják recept nélkül ;)
2018. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bukfenc78 válasza:

Maradjatok az óvszernél!

Amennyiben rendszeres a menstruációd nincs értelme a tablettáknak, hisz azok csak felkavarják a hormonháztartásodat, és elég széles mellékhatásspektrúmot hozhatnak létre.

A párodnak nem egészségügyi okoból nem fekszik az óvszer :)

2018. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!