Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehet megbízni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbízni a fogamzásgátlókban?

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem ez a legbiztonságosabb módszer, és mindössze 1% hiba lehetőség van. Itt meg többször olvasom, hogy így meg úgy estek mellette teherbe. Akkor hogy van ez?

2017. dec. 27. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben azért esnek teherbe mert nem szedik be normálisan, elfelejtik vagy utàna hánynak, hasmenésük van. De igen, előfordulhat hogy egy nő rendesen szedi és mégis teherbe esik.... Szerintem jobb a gumi. Az ha kiszakad, még bevehetsz esemény utánit, de a tablettánál már csak akkor veszed észre hogy baj van, ha nem jön meg...
2017. dec. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen megbetegedés, miatt felírt erős gyógyszer is gyengítheti a fogamzásgátló hatását. Ilyenkor tényleg nem árt plusz védekezés.

Másfelől a fogamzásgátló kicsit bizalmi dolog is, sajnos van olyan nő aki direkt nem szedi be, hogy így fogja meg a pasit.

2017. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

99.9%, ha rendesen szeded és nincs más gond sem.

Sajnos semmi sem tökéletes.

2017. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon kicsi az esély rá, de sokan tudatlanok, és amikor baj van a gyógyszerre fogják.

Egy kis utána olvasás kellene és meglehetne előzni a teherbeesést: antibiotikum, hasmenés, hányás mind közrejátszanak, de ha valaki arra lusta hogy elolvassa legalább a tájékoztatót, az nyilván nem figyel ezekre.

2017. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális szedés esetén tökéletesen megbízható, nagyon alacsony a hibaaránya.


De ugyan nézz már szét a kérdések között:

"Elfelejtettem bevenni a tablettát, de nem védekeztünk pluszban. Ugye nem leszek terhes?"

"Elfelejtettem kiváltani az új levelet, már 2 napja el kellett volna kezdenem. Tegnap voltunk együtt, belém ment el. Ugye véd így is?"

"Kihánytam a tablettát, de nem vettem be újat, ugye nem lesz baj belőle?"


Persze, hogy teherbe esnek mellette, ha annyira hülyék szegények, hogy a betegtájékoztatót sem képesek értelmezni.

2017. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!