Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehet megbízni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbízni az óvszerben?

Figyelt kérdés
Nem voltam még együtt senkivel. Nemsokára viszont lehet, hogy megtörténik a dolog. Mivel nem feltétlenül lesz hosszútávú a kapcsolat ezért nem szeretnék gyógyszert vagy hüvelygyűrűt felíratni. Viszont attól meg nagyon félek, hogy az óvszerrel lesz valami és teherbe eshetek. Kb. rettegek ettől. Nektek milyen tapasztalataitok vannak óvszerrel kapcsolatban?
2017. jún. 12. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Eléggé jól. Csak időben fel kell húzni.

De ha neadjisten beüt a krach, és az szakad: az teljességgel észrevehető, és utána a helyzet orvosolható.

2017. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Az óvszer csak akkor nem véd, ha bénán húzzák fel
2017. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én eddig csak azt használtam, ha az elejétől kezdve rajta van és rendesen húzta fel, nem bénázta el, akkor majdnem teljesen kizárt, hogy teherbe ess..kb ugyanannyi az esélye mint gyógyszernél, plusz ez véd betegségek ellen is
2017. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
*ja és nem is borítja fel a hormonokat
2017. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két évig használtunk gumit, mielőtt fogamzásgátlóra váltottam. Egy se szakadt ki, teljesen biztonságos volt. Barátom mindig belém élvezett.
2017. jún. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ovszer teljesen megvéd minden félelmed elol. Gyerek ellen is és betegségek ellen is véd. Pár alapszabály:

- rogton már az elso behatolásnál huzzatok ovszert. Nincs olyan hogy csak egyszer ketszer benyomom.

- kézzel nyissátok ki, nem foggal tépjuk

- a spermatartályt nem feszítsut rá a péniszre. Annak ugy szabadon kell mozogni. Ráteszi a makkra, megfogja a tartályt és elkezdi letekerni.

- a feltekert rétegeknek kifele kell álnia és ugy podorjuk le.

- felhuzáskor igyekszunk inkább az ujjunkkal dolgozni, nem a korunkkel. Ez foleg inkább a nokra vonatkozik, nehogy a hosszu kormukket megbokjék.

- elélvezés után már nem nyomkodjuk a lankadt pénisz a punciba, mert kifolyhadt a petyhudt péniszrol a sperma, rosszabb esetben akár le is johet az ovszer.


Ezeket ha betartod, akkor nyugodt lehet, az ovszer boven megvéd. És semmi nagy tudomány nem kell hozzá, hogy ezeket betartsátok. Igazábol nagyon egyszeru dolog. (jo nem mondom szuz vagy kezdo pasiknál még nehezebb, de 4-5 alkolom után már olyan konnyu feltenni)


- a felcsavarásoknak kifele kell álni, mikor ráhuzzáto

2017. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Éppen annyira lehet benne megbízni, hogy én csak úgy szexelek valakivel, ha van gyűrűm, szedem a tablettát és hajlandó óvszert húzni. Különben felejtős.
2017. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!