Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet "megbízni" egy ilyen nőgyógyászban?

Figyelt kérdés

Ma délután elmentem nőgyógyászhoz, fogamzásgátlót szerettem volna felíratni magamnak, szerettem volna elkezdeni szedni. Mivel sok jót hallottam a dokiról, az sem érdekelt, hogy hetente egyszer rendel és időpont kell hozzá, ráértem, elmentem.

Bementem hozzá, köszönt, de közben telefonált, rám sem nézett. Közben mintegy félvállról megkérdezte, mit szeretnék, ledaráltam neki, erre MEG SEM VIZSGÁLT, sőt, a semmilyen kérdést nem tett fel, csak rávágta az aszisztensnek, hogy ezt meg ezt írja fel.


Kicsit vegyes érzéseim vannak, hiszen honnan tudhatnám, hogy nem lesz bajom attól a gyógyszertől, ha semmilyen vizsgálatot nem végzett rajtam? Szerintetek mit tegyek?


23N


2015. okt. 19. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress masik orvost. Nekem mikor eloszor felirta, rakszures, kenet, teljes verkep...azota uh dokim van, de o ugyanilyen alapos...azert ez nem jatek.
2015. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is azért gondolom azt, hogy nem fogom ezt kiváltani. Pár évvel ezelőtt szedtem már fogamzásgátlót, és akkor is teljes körű vizsgálat előzte meg, azért nem is értettem, hogy ez most mit csinált?!
2015. okt. 19. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Kenet vétel és vérvételt szokott kérni.
2015. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem először szedsz, akkor nem szokott teljes körű vizsgálat lenni, hisz egyszer már vizsgáltak pl arra, hogy van-e trombózis hajlamod. Meg mit mondtál mikor mentél? Mert pl nekem se volt semmilyen vizsgálatom, de azért is, mert volt friss vérvételi eredményem és nem voltam megfelelő időpontban a rákszűréshez. (épp elmúlt a menszeszem, azt pedig legjobb a menszesz előtti 1 hétben levenni)


Így csak felírta a gyógyszert és naptárra nézve megmondta mikor kellene visszajönnöm a rákszűrés miatt. Mondjuk a gyógyszert is úgy írta fel, hogy előtte elsoroltam miket szedtem már. Amikor visszamentem rákszűrésre akkor pedig rendes hüvelyi uh és minden volt.

2015. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vérvételen utoljára több, mint egy éve voltam betegség miatt, míg rákszűrésen -és most elszégyellem magam - több, mint két éve.

Ráadásul nála most voltam először, és mivel nem kérdezte, mit szedtem anno és utána sem nézett a gépben, így ezt sem tudja.


Ezért nem merek bízni benne, úgy döntöttem, hogy bár várnom kell még egy hónapot, keresek másik dokit, aki nem csak hasraütésszerűen ír fel nekem gyógyszert.

2015. okt. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!