Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti is "nehezteltek" kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is "nehezteltek" kicsit azokra a lányokra, akik csak azért smárolgatnak egymással bulikban, hogy felhívják magukra a pasik figyelmét?

Figyelt kérdés
Talán hülyén hangzik, mert ártani nem ártanak vele senkinek, de rossz látnom, hogy mások ennyire súlytalan, komolyan vehetetlen semmiségként kezelik azt, ami a nőkhöz valóban vonzódó nőknek jelent valamit, akár sokat is.
2019. márc. 31. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki kivancsi csak az nem kozonseg elott csinalja, erre alkohol mellett is van megoldas. Pl. nalam is probalkozott hetero lany baratnom reszegen, hogy smaroljunk, mert meg nem smarolt lannyal, kozonseg se lett volna, mindegyik az utcan az uticelunktol relative tavol volt. Csak ittas helyzettel en nem elek vissza. Szoval amugy teny, hogy sokakat felbatorit es amugyis erdekli kb. a hetero nok 70-80%-at szerintem, hogy egyszer legalabb ennyit kiprobaljanak. De egyebkent a kerdes tenyleg nem erre vonatkozott. :D Aztan hadd legyek mar nem elfogado a buliban smarolo meg magukat leszbikusnak hazudo lanyokkal, foleg az utobbival, az elso meg hagyjan, ha emiatt nem egyszer nagyon durvan begerjedtek ram es kb. hajthatatlanok voltak, alig birtam lerazni, pedig elegge fius stilusom is van.
2019. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

"Szerintem azért lettél lepontozva, mert a kérdés kifejezetten azokról a lányokról szólt, akik a pasikat akarják begerjeszteni. Senki nem írta, hogy minden csajnak ez a motivációja, sem azt, hogy az összes heteró fa$zhiányos r!banc. Szándékosan értelmezted félre. Ha megkérdezik tőled, hogy miért hordanak egyes felnőttek bojtos sapkát, arra nem az az értelmes válasz, hogy nem minden felnőtt hord bojtos sapkát."


Akár ez is lehetett volna az oka, de mindenki tudja hogy nem ez volt, hanem mert olyat írt amit a leszbikusok nem akartak hallani. Ne vedd magadra, nem rólad van szó, de a többi nem azért szavazta le amiért gondolod.

2019. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Aki kivancsi csak az nem kozonseg elott csinalja, erre alkohol mellett is van megoldas."

Nekem is ez jutott eszembe amúgy, két barátnőmet láttam már smárolni, de hármunkon kívül nem volt látótávolságban senki, főleg nem férfi. Illetve jómagam is csókolóztam házibuliban lánnyal, de nem mások orra előtt, hanem félrevonultan, mert nem a közönségnek szólt.

2019. ápr. 6. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!