Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nyakon puszil ölelés közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyakon puszil ölelés közben, majd kimagyarázza, mivel elvileg heteró. Szerelmet vallok, rá kb 12 napra minden kapcsolatot megszakít. Hiába keresem, nem reagál. Mi ez? 26/L

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
ez rossz. mármint sziivás. az a baj hogy ilyenkor már azért nem szoktak keresni mert ak azt is meg kellene magyaráznia hogy miért tűnt el. Nem egyszerű úgy szórabiirni az ilyet hogy közbe ne érezze úgy hogy hibáztatod és kimagyaráznivalói vannak. de próbálkozhatsz ha van jó ötleted, de jó eséllyel buktad a dolgot. Ha bukó van ak ismerkedj másokkal és ak tudsz felejteni
2019. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Menekülés, zavar, stb.

Egyet elfelejt. Tőled menekülhet, de magátol sose fog tudni megszabadulni!

2019. febr. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Dobott a csaj elég bunkó módon. Felejtsd el mihamarabb. Tök felesleges keresned, ha mégis elérnéd, mit mondasz neki? Ebből jó dolog már nem fog kisülni.
2019. febr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet megijedt a vallomásodtól. Jó lenne ha kicsit kifejtenéd a sztorit és a kettőtök kapcsolatát, mert ennyiből nem tudjuk megmondani a tutit.
2019. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és egy nyakon puszit hogy magyarázott ki?
2019. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gyakorlatilag is hetero.

Ha tudta,hogy a leszbi vagy?

Ha igen akkor csak piszkált. Bunko dolog.

Ha nem akkor viszont beijedt.

2019. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6:Ha "gyakorlatilag is heteró" szerinted,akkor ölelkezés után miért puszil meg hátul a nyakamon csak úgy?!Akkor még nem tudta,hogy érdekelnek a nők (is).Amúgy ellentmondás van az írásodban.Ha szerinted gyakorlatilag is heteró,akkor miért ijedt volna be?Hiszen nem nyomultam rá,csak elmondtam neki,hogy belészerettem...
2019. márc. 7. 15:48
 8/10 A kérdező kommentje:
#5:Hogy nem oda akarta,így sikerült,elfordultam stb.Holott nem volt ilyenről szó,tisztán emlékszem.Ő direkt a nyakam hátulára adott puszit,holott adhatott volna a fejemre vagy akár az arcomra is,ha úgy van...
2019. márc. 7. 15:50
 9/10 A kérdező kommentje:
#4:Baráti kapcsolat volt köztünk.Habár ő párszor szépségemnek hívott,megpaskolta a fenekem szintén többször,amikor megöleltem,akkor mindig kb 1 percig ölelkeztünk,előtte nem bontotta az ölelést.Majd ez lett,amit már leírtam.
2019. márc. 7. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Bele tudom magam képzelni sajnos az ő helyzetébe. Akkor csináltam ilyeneket 1-1 lánnyal (bókolás, becenevek, puszik, fenékpaskolás), amikor még nem tudtam magamról, hogy biszexuális vagyok. És bár sosem voltam homofób, nagyon féltem egy azonos nemű efféle érintéstől és ezért igyekeztem kerülni azokat az embereket, akikről tudtam, hogy vonzódnak az azonos neműekhez.

Egyebkent viccelődtem vele néha, hogy tanítson meg csókolozni egy-egy barátnőm és hasonlók, de azt hittem, ez csak játék és nem esett le a dolog. Ha akkor valaki szerelmet vallott volna nekem, biztos, hogy én is hasonlóan ijedtem volna meg, mint ez az említett hölgy.


Lehet azt mondani, hogy ez a nő hetero, de a saját példámat nézve azt mondanám, hogy még nem tudatosult benne a dolog és fél. (A legnagyobb homofóbok sokszor látens melegek.)


Visszagondolva, akkor annyira menekültem ettől a gondolattól, hogy biztosan minél jobban próbáltam volna kerülni az adott lányt.. viszont ha láttam volna rajta azt, ami megfogott, hogy kedves, érzékeny és fontos vagyok neki, akkor szerintem idővel nyitottam volna felé.

Ha sikerül elérni, akkor próbáld neki kedvesen megfogalmazni az érzéseidet és hogy megérted őt, nem szeretnéd ha ez probléma lenne a kettőtök kapcsolatában, de te nem fogsz hazudni azzal kapcsolatban, hogy mit érzel iránta.

2019. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!