Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Női rokonok, barátnők között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női rokonok, barátnők között van olyan, hogy az egyik személy nyakra ad egy puszit a másiknak ölelés közben?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem, legalábbis az én családi és baráti körömben biztos nem. Az már túl megy a rokoni meg a baráti viszonyon.
2019. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy a nagynéném adott a nyakamra puszit de akkor kicsit becsiccsentett.

Szerintem ebben nincs semmi. Nekik mi mindig fiatalok maradunk.

Apukám szokott még oda puszit adni 20 évesen..na azt már nem engedem, akkor mindig mellőzöm és megsértődik mert azt hiszi nem szeretem..

Még az anyukámnak az egyik barátnője adott oda párszor nekem puszit elköszönésekkor, engem nem zavart.

21l

2019. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az egykori rajztanárnőm adott oda,nem volt benne semmi szexuális jelleg,csak egy kicsit elborult asszony volt,és én voltam a kedvenc diákja:"D
2019. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy elég intim dolog, szóval nem igazán fér bele. Főleg nem tanárnőként, nagynéniként sem és anyám barátnőjeként sem. Ezek elég (nem is annyira) félreérthető jelek.
2019. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy kezelnek mint egy felnőttet(már pedig a családban gyakran előfordul) azt hiszik nincsen intim zónád akkor ne gondold félre ezeket a dolgokat.
2019. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen személy ad oda mindig puszit, és én is neki, a párom.


Szerintem is ez egy olyan erogén zóna, ahová akárki ne adjon puszit. Persze ovis korban anyu, apu, de most nem erről volt szó.

2019. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!