Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam meg neki ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki ezt normálisan? Nem értünk egyet egy (lehet, hogy buta) kérdésben illetve ő még nem tudja, hogy nem értek egyet vele.

Figyelt kérdés

38 éves páromnak már egy ideje mániája, hogy lefogyjon. Amúgy karcsú, jó alakja van, csupán a hasa domborodik ki egy kicsit. Neki nem tetszik, de nekem annál inkább. Hogy magyarázzam el neki normálisan, hogy imádom-szeretem a pici pociját és nem szeretném, ha leadna belőle?


25 éves leszbikus



2019. febr. 11. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha változtatni akar magán, akkor ne fogd vissza. Ha zavarja a kidomborodó pocakja, akkor tegyen ellene. Hiába szereted őt és a pocakját, nem csak neked, magának is szeretne megfelelni. Ha ő kidomborodó pocak nélkül jobban érzi magát, szebbnek látja magát, akkor hagyd, hogy változtásson. Inkább segíts neki jól csinálni. Senkinek nem tett még rosszat az egészséges(ebb) táplalkozás és a rendszeres sport.
2019. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne akard megszabni inkább, hogy hogy nézzen ki meg hogy nem. Teljesen normális, ha zavarja a hasán a babaháj, csak nem fogyózni kell, hanem tornázni, erősíteni a hasizmokat főleg és egy darabig félretenni a cukros, hizlaló ételeket.
2019. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval úgy gondoljátok, hogy ne álljak az útjába és inkább meg se említsem egyáltalán a dolgot? Nagyon kegyetlen vagyok?
2019. febr. 12. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem buta kérdés, csak nagyobb feneket kerítesz neki mint amekkora van neki. Az teljesen oké, hogy neked így tetszik és örülnél, ha így maradna, de az is teljesen okés, hogy őt ez zavarja és el szeretné tűntetni. Egy dolog fontos csak, hogy tudd, ebbe neked nincs beleszólásod. Elmondhatod neki, hogy tetszik így, sőt mondd is el neki, mert ebben nincs semmi olyan, de ha úgy dönt hogy ő ezt szeretné el kell fogadnod. Az én párom is folyton azon problémázik, hogy kövér és tény, hogy mióta együtt vagyunk egy-két plusz kiló felcsusszant(nekem is), de nekem így is nagyon tetszik és a kövértől baromira messze áll, nagyon formás popsija van és imádom minden porcikáját. Mindig megjegyzem, hogy milyen hülye, meg butaságokat beszél, de el fogadom, hogy őt ez zavarja és úgy érezné jól magát, ha leadná a felesleget. Engem is zavar az a kis plusz ami rajtam van, ő is mindig elmondja, hogy mennyire tetszem neki így is, de saját magamnak is tetszeni szeretnék ez most meg nincs így.
2019. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is mehíztunk egy picit mióta együtt élünk, nyilván a közös főzés, egymásnak vett csokik, közös randi kajálások meg hogy együtt elmegyünk sörözni egyedül meg nem stb. megtették a hatásukat.


-ne szabotáld. Ne vegyél neki olyan kaját ami hízlal.

-növeld az önbizalmát.

-figyelj oda hogy ne sanyargassa magát. Pl nem evés, vitaminhiány, túlzott dohányzás fogyaszt de milyen áron?

2019. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hm, igazatok van, mellette kell állnom és támogatnom őt mindenben, szeretnék igazán párja lenni, csak olyan cukorfalat a pocakja, de mindegy imádni fogom őt, bármi történjék is, bárhogyan dönt! Köszönöm szépen válaszaitokat!
2019. febr. 13. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi történik, istenem xD Nem a lábát vágják le. Túlliheged az egészet. Ha le akar fogyni, akkor csinálja, támogasd benne és kész.
2019. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!