Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az ilyen egónövelős, csábításm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen egónövelős, csábításmániás heteró nőket hogyan szerelitek le? Mit tegyek ha körülöttem sündörög egy?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Felvilágosítod,hogy nem heteró.
2018. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez aztán a hasznos válasz...
2018. márc. 26. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

:DD Jó ez a kérdés!!!



Abszolút nézd levegőnek, nálam ez vált be. Aztán ha rájön, hogy hiába legyeskedik és feleslegesen feccöl bele energiát, tovább fog állni rólad.

2018. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

ma 18:57


Nekem ismerősöm minden barátnőjét így szedte fel eddig. Konkrétan az összes nő megveszett eddig tőle, hogy nem akart tőlük semmit (pedig nagyon is, csak ennek az ellenkezőjét mutatja folyton). Volt olyan nő, akit 2 nap alatt bevitt az ágyba így. Nem nagyon tudok rájönni, mi a titka, mert eddig kb. minden barátnőjét verte már meg, ha valami nem tetszett neki, mégis mindig a csaj mászik vissza hozzá az ilyenek után is.


Én viszont képtelen vagyok így viselkedni, szeretek bókolni a nőknek és udvarolni (valahogy ez jön, mivel "kőkori" családban nevelkedtem, ahol tisztelték a nőket), viszont eddig egy kapcsolatot sem tudok felmutatni eddigi életem során.

Volt egy lány, aki nekem nem jött be (stílusa, mentalitása nagyon nem volt tolerálható részemről), őt én pattintottam a 2. randin, és még rá egy évre is próbálkozott, felhívott telefonon.


Szóval csak annyi, hogy ha levegőnek nézed, lehet még inkább rád fog szállni. Valahogy nem tudom, de akihez közeledsz, az beléd rúg, akit eltolsz magadtól, az meg kapaszkodik. Furán működik a világ...

2018. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehetne,hogy nők is írjanak,ne csak a pasik filozofáljanak itt ki a világfájdalmukat?
2018. márc. 26. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

19:06;


Értem én, csakhogy most egy hetero nőről van szó, akinek csak egy újabb strigula kell, ( ha jól értem) hogy “ezaz, ez is odavan értem!” -ebben az esetben pedig, mivel hosszabb távon sem lesz haszna belőled és semmit nem tud kicsikarni magának, le fog pattanni.

És hidd el, lehet olyan hidegnek lenni valakivel, aki utána nem fog akarni tőled semmit.

2018. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!