Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire beteg az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg az, hogy követtem egy lányt az utcán, mert megtetszett?

Figyelt kérdés
Nagyon fura az egész dolog, mert nem követtem úgy direktbe. Vagy háromszor is szem elől tévesztettem, de aztán mindig felbukkant ott ahol én is jártam. Úgy kezdődött, hogy utaztam a villamoson és valami miatt úgy elmerengtem, hogy egy megállóval előbb szálltam le. Így meg kellett várnom a következő villamost. Aztán elsétált előttem a megállóban. Jó előre ment és kb az első kocsiban szállt fel. Én majdnem az utolsóban. Gondoltam, hogy akkor ez ennyi, mert a villanoson már nem láttam. Aztán leszálltam és ő is ott állt a zebra előtt. Aztán épp arra ment amerre én is. Egy plázába. Szóval nem szándékosan, de követni kezdtem, mint aki meg van babonázva. A plázába beérve néztem, hogy merre megy, de egy ponton túl elvesztettem. Fel is adtam és mentem a dolgomra. Szóval semmiképp sem akartam zaklatni, csak kicsit jól esett figyelni őt. Ezt követően teljesen véletlenül újra megláttam a legfelső szinten és muszáj volt újra és újra ránéznem. Teljesen a hatása alá kerültem. Fogalmam sincs mi ütött belém. Ilyet soha nem csináltam. Biztos kezdek már elborulni.. :D Gondoltam leírom ide ezt a sztorit, hogy meggyónjam bűneim és kiosszatok mennyire kattant vagyok, hogy elkezdek követni egy idegent. És még a szemkontaktust sem sikerült felvenni. Nektek volt hasonló "meglátom az utcán és elkezdem követni, mintha húzna egy láthatatlan madzagon" jellegű történet?

2018. nov. 14. 00:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban történt velem egy nagyon-nagyon hasonló eset. Siettem a plázába, mert tényleg nem volt sok időm. Az utcán elkerültem egy vörös hajú lányt, aki nem volt közömbös számomra, nekem is kicsit pittyegett a radarom. Utcán amúgy sem mernék leszólítani senkit úgyhogy mentem is tovább, csak megjegyeztem magamnak. Odaértem a plázába, mentem fel a mozgólépcsőn, és látom, hogy ő meg a sima lépcsőn gyalogol felfelé. Hozzátenném, hogy én elkerültem, siettem, ő valahogy mégis előbb felért a másodikra mint én. A sorok között pontosan kétszer botlottunk egymásba, kicsit olyan érzésem volt, mintha ő is követne, meg én is követném őt. Olyan kinézete volt, mintha foglalkozna valamilyen művészettel, festene, rajzolna, bármi ilyesmi, úgyhogy gondoltam egyet és a festő cuccok sorába mentem. Feltettem magamban, hogy ha itt megjelenik utánam, akkor az már nem lehet véletlen. Nézelődtem egy kicsit, és hopp, ő is bejött a sorba. Annyira nyuszi vagyok, amit utálok is magamban, hogy nem mertem semmit kezdeni vele. Úgyhogy kb. 10 percig ő is nézelődött a sorban meg én is, aztán egyikünk se vett ott semmit és elmentünk. Többet nem láttam.
2018. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer betévedtem egy Libribe, olyan gyönyörű lányt láttam, de ennyi. Szerintem szinte egyből szem elől is tévesztettem, meg nem is akartam volna koslatni utána, csak meg kellett néznem közelebbről.:)
2018. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Én nem mondanám betegnek. Sőt, kifejezetten boldog lennék, ha engem egy lány ilyen gondolatok által vezérelve követne. Ha észrevenném, hogy nem először tűnik fel a nyomomban, szerintem el is kezdenék beszélgetni vele. Hátha lesz belőle valami.

Meg egyébként bennem is keletkezett már hasonló érzés. Az örök problémám viszont az, hogy ha bemegyek a belvárosba, akkor mindig sietek valahova, és nincs időm semmi köztes kitérőre. Pedig egyszer uhhh... épp metróztam, amikor velem szembe leült egy fekete bőrű, hosszú, fonott hajú lány. 21-22 lehetett ránézésre. Gyönyörű volt. Meg is jegyeztem neki, milyen szép a haja, de amellett, hogy kiderült, nem beszél magyarul (szerintem CEUs diák lehet, ott van a környéken az egyetem), nem igazán tűnt kaphatónak további társalgásra. Meg ráadásul este fél 10 volt. Szóval ennyi volt. Az aluljáróban kettéváltak útjaink :(

2018. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%

Tök mindegy, hogy nem akartad zaklatni. Teljesen lényegtelen. Normális ember nem szegődik a másik nyomába, de ha te ezt a legalapvetőbb szabályt megszegted, akkor mégis mi alapján következtessen rá a nő, hogy te nem tervezel mást?

Sokan ilyenkor direkt kerülővel mennek haza, hogy lerázzák azt, aki követi őket, mert nem akarják, hogy az illető tudja, hogy hol laknak, hátha később tervez valamit. Mások egy másik leszállónál szállnak le, ugyanebből az okból. Ezek bevett szokások az olyanok miatt, mint te.

Tudom, hogy ezt te egy izgi kis erotikus vadászatnak érzékeled, és nem úgy, hogy civilizálatlan emberhez méltatlan módon egy másik ember nyomába szegődtél, de képzeld el, hogy milyen kellemetlen lenne, ha valami 150 kilós kigyúrt meleg kezdene téged követni ugyanabból az okból, amiért te is követted ezt az idegen nőt. Mert megbabonáztad... Mert szeretett volna még egy kicsit szemmel tartani, mielőtt elválnak az útjaitok

Na ÍGY már érthető, hogy miért hányadék ez a viselkedés?

2018. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Soha nem tettem ilyet, velem viszont igen, és rohadt idegesítő volt, próbáltam lerázni őket. Jó igaz, hogy tudtam kik ők, de akkor is, engem nagyon zavart.
2018. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

A 14.Válaszolóval tartok én is,bár nekem nem a hányadék szó jut eszembe róla,hanem az hogy parás.Ha utánam szegődne így egy lány MINDEN eszembe jutna hirtelen,csak az nem,hogy rajtam maradt a szeme.


Próbáljon szemkontaktusba kerülni velem,nézzen amíg egy buszmegállóban,vagy bárhol álldogálok.Szólítson le.De NE kövessen!

2018. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Bár a "150 kilós kigyúrt meleg"es hasonlatból ítélve szerintem pasinak lettél nézve kérdező :D
2018. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, utánna rámnézett és mosolygott utána meg nem tudtam követni

Azóta többet nem láttam :/

2018. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kicsit para.:D

Amúgy nálatok mit jelent, hogy "pittyegett a radarotok", ezt mégis miből szuritek le?

2018. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!