Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megtetszett a kolléganőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a kolléganőm melle, nagyon nagy és szép, mikor át ölelt sem tudtam másra nézni csak azokra. Zavarba is jöttem. Leszbikus lehetek?

Figyelt kérdés
Mik a biztos jelei hogy valaki biszex?
2018. máj. 1. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Eloszor az a kerdes,hogy leszbikus vagy e aztan az,hogy biszex e...hm.

Egyebkent eleg eros a gyanum,hogy kamu a kerdes. Oleles kozben egyebkent sem latod a mellet,te meg erdekes modon csak azt nezted...szerintem pali vagy es valami beteg perverzio miatt erre indulsz be,arrol fantazialsz,hogy no vagy es a nok irant erdeklodsz

2018. máj. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy lehet, hogy a heteroszexuális férfiak jobban tudnak leszbikus nőkkel azonosúlni.
2018. máj. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan nő akinek ilyen mélyen lenne a kapcsolatkúltúrája,és ennyire igénytelen,primitív lenne ezen a téren.Süt a kérdésből,hogy egy buta pasi írta ki.
2018. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom miért hiszik a pasik hogy ezeknek a kérdéseknek bedőlünk. Túl buták vagytok ahhoz hogy sikerüljön :))
2018. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nő vagyok. :) xd
2018. máj. 1. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!