Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudom hogy beteg amire vágyom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy beteg amire vágyom, de kiszeretném próbálni szerintetek ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Arra vágyom hogy a barátnőm maszti közben lepisilje a puncimat. Tudom hogy ez nagyon betegen hangzik, de egyszer jó lenne átélni. Viszont nem tudom hogy a barátnőm mit szólna hozzá, félek elmondani ezt neki.
2018. jún. 6. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Tereld úgy a beszélgetést. Például, hogy poreszt néztél és volt benne egy "nem várt" jelenet. Mutass közömbösséget a dolog iránt és várd a reakcióját.
2018. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem csak furcsa, de veszélyes is. Különféle fertőzéseket szedhetsz össze.
2018. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem kezd azzal hogy masztizzatok egyszerre. Aztan csinalhatjatok egymasnak is. Majd oral szex aztan egyszer hozd fel neki amikor a csucskozeleben van szerintem ugy nagyobb az esely a beleegyezesre. Ne ronts ajtostul a hazba. Nem kell rogton perverzkedessel kezdeni a szexet.
2018. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ez nem csak furcsa, de veszélyes is. Különféle fertőzéseket szedhetsz össze."


Ki mondta neked ezt a hülyeséget? Távol-keleti országokban millióan fogyasztják, szájon át, napi 1-2 decit, 1-2 orvos azt állítja, hogy nem árt vele magának, de nem is használ semmire. Fogadásból megittam a sajátomból egy decit, semmi bajom nem lett. Itt pedig szó se volt szájon át történő bevitelről. Haverom kutyája jó ötletnek tartotta megjelölni a lábam, míg nem figyelek (rövidnadrág, papucs). Kerti slaggal lelocsoltam a lábam oszt' jónapot. Nem kellett amputálni.

Egy egészséges ember vizeletétől semmi bajod nem lesz. szerintem a csapvízbe több a dzsuva, mint egy átlagos ember vizeletében (jártam 1-2 vízkezelőben, tisztítóban, láttam milyen vegyszerekkel kezelik a vizet).

2018. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #4, kevered a dolgokat. A perorális fogyasztás a gyomorsav csíraölő hatása miatt még baktériumenyészet esetén is "biztonságos". A női vizelet viszont fertőzött lehet olyan mikroorganizmusokkal, amelyek a hüvelybe, onnan pedig a méhbe felvándorolva súlyos fertőzéseket okozhatnak.
2018. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mint írtam, EGÉSZSÉGES emberről beszélek, egy ilyen ember vizeletétől semmi baja nem lesz, teljesen mindegy a testének melyik részét éri. Biztosan nem vizelettenyészetet akar a punciján csinálni. Az elhanyagolhatónál is jóval kisebb az esélye az általad leírt dolognak, a nullához konvergál. Te meg rémisztgeted itt, hogy beledöglik, szóval szerintem te keversz itt valamit.
2018. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én pasiként is imádon az arany zuhanyt imádom a melegségét. Főleg ha gyógyszert szedett a barinőm és érződik a vizetén.

Imádom

2018. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztakutyamacskarózsaillatúaranybögyörősmindenségit!
2018. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 golaandi ***** válasza:
100%
Tuti pasi vagy. Mi nők másról fantáziálunk...
2018. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!