Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kiszeretném próbálni magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretném próbálni magam egy pasival, helyeket keresek. Többi lent!?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok Pesten élek és végre kipróbálnám egy pasival, termesztésen mindent a szopást és az anális szexet is!

Helyek érdekelnek ahol ezt teljes intimitással megtehetem. Gondolkodtam a Szauna69-en es a Magnumon is, de azt mondják televannak idősekkel és egyedül oda ne mennyek, azért nemszivesen adnám át magam egy tatának.

Tudtok ilyen helyeket ajanlani ahova csak fiatalok járnak, esetleg mondanátok róla egy két szót?



2018. máj. 15. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Például egy 39 éves is az általad említett TATA kategóriába tartozik?

Csak kérdezem, a miheztartás végett...

Amúgy te hány éves vagy?

2018. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Ne érts félre, nem a középkorúakra értettem. De úgy gondoltam hogy fiatalabb korosztályban keresnék mint ahogy én is 20 éves vagyok.

2018. máj. 15. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Toltsd le a grindrt. Ott hamar le lehet szervezni barmit.
2018. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ftf1983 ***** válasza:
100%
A szaunákban 18 évestől minden korosztály megtalálható és neked csak azzal kell szexelned, akivel szeretnél. A legtöbben azok mondják, hogy csak öregek vannak ott, akik soha nem voltak vagy max egyszer. Menj le forgalmasabb napon és akkor nagyobb a választék.
2018. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!