Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire beteg az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg az, hogy követtem egy lányt az utcán, mert megtetszett?

Figyelt kérdés
Nagyon fura az egész dolog, mert nem követtem úgy direktbe. Vagy háromszor is szem elől tévesztettem, de aztán mindig felbukkant ott ahol én is jártam. Úgy kezdődött, hogy utaztam a villamoson és valami miatt úgy elmerengtem, hogy egy megállóval előbb szálltam le. Így meg kellett várnom a következő villamost. Aztán elsétált előttem a megállóban. Jó előre ment és kb az első kocsiban szállt fel. Én majdnem az utolsóban. Gondoltam, hogy akkor ez ennyi, mert a villanoson már nem láttam. Aztán leszálltam és ő is ott állt a zebra előtt. Aztán épp arra ment amerre én is. Egy plázába. Szóval nem szándékosan, de követni kezdtem, mint aki meg van babonázva. A plázába beérve néztem, hogy merre megy, de egy ponton túl elvesztettem. Fel is adtam és mentem a dolgomra. Szóval semmiképp sem akartam zaklatni, csak kicsit jól esett figyelni őt. Ezt követően teljesen véletlenül újra megláttam a legfelső szinten és muszáj volt újra és újra ránéznem. Teljesen a hatása alá kerültem. Fogalmam sincs mi ütött belém. Ilyet soha nem csináltam. Biztos kezdek már elborulni.. :D Gondoltam leírom ide ezt a sztorit, hogy meggyónjam bűneim és kiosszatok mennyire kattant vagyok, hogy elkezdek követni egy idegent. És még a szemkontaktust sem sikerült felvenni. Nektek volt hasonló "meglátom az utcán és elkezdem követni, mintha húzna egy láthatatlan madzagon" jellegű történet?

2018. nov. 14. 00:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Ez a lányok/nők egyik legnagyobb rémálma, szóval grat. Komolyan, mint egy kóbor kutya...
2018. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Igen, volt ilyen. Pár évvel ezelőtt a Mammut II-ből sikerült egy lányt végigkövetnem a 2-es metró majdnem teljes vonalán keresztül, a Széll Kálmán tértől az Örsig, onnan meg a Kaffka Margit utcai házáig. Nálam sem volt ez tudatos, de annyiszor szem elől tévesztettem, majd újra észrevettem, hogy pont ugyanazokat éreztem, amit te is leírtál. Sosem láttam többet, pedig még a házszámot is felírtam, ahová bement... :)
2018. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Ilyesmi velem is van néha. Annyira nézem a pólóját, hogy képes vagyok a rossz zebrához álltam, vagy volt már h nem arra a villamosra szálltam fel mint akartam.
2018. nov. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1# Mint írtam, nem akartam kelletlenül zaklatni. Láttam, hogy épp dolga volt, csak valamiért nagyon megfogott. Épp az esetem volt és a radarom is erőssen pittyegni kezdett vele kapcsolatban. Nagyon szép, természetes arca volt, csak jól esett ránézni. Eszem ágávan sem volt hazáig követni. Ha nem ugyan oda megyünk, akkor nem mentem volna utána. Bár az tény hogy a plázán belül már volt egy kis "kóbor kutya" effektus.
2018. nov. 14. 00:53
 5/19 A kérdező kommentje:
Bocs a sok "voltozásért". Későre jár már.
2018. nov. 14. 00:56
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
Semennyire. Ti pasik mind ezt csináljátok.
2018. nov. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Így, ebben a formában, ahogy leírtad, semmi rosszat nem látok az esetben. Ilyesmi nem történt még velem, de ennyi véletlen után, és persze az egyértelmű vonzalom hatására lehet, hogy megszólítottam volna a helyedben.
2018. nov. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7# A leszólítás azért is maradt el, mert éppen valakivel ült egy asztalnál. Szóval találkozója volt.
2018. nov. 14. 09:10
 9/19 A kérdező kommentje:
6# Már megint te.. Bármennyire nehéz is befogadnod a tényt, de lány vagyok. Légy üdvözölve a való világban, ami messze változatosabb, mint ahogy azt elhiteti veled az előítéletes agyad.
2018. nov. 14. 09:25
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen én is szoktam csinálni úgy hogy pacsii xd

Lehet nem mindennapi, de hát na..Nem látunk mindennap helyes lányokat (legalábbis én nem), így ha meglátok egyet véletlen, akkor hadd élvezzem már ki.

2018. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!