Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Komolyan gondolhatja ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatja ezt az egészet vagy azért csinálja mert csalódott a férfiakban?

Figyelt kérdés
Van egy általános iskolai barátnőm, akibe visszagondolva szerelmes voltam, és akkor úgy tűnt, hogy mintha szeretnénk egymást. Mindig becéztük egymást, kézen fogva sétáltunk, meg egymásba karolva. De tovább nem mentünk, és volt olyan a suliba aki azt mondta hogy olyanok vagyunk mint egy szerelmespár. Később már nem annyira barátkoztunk, meg pasiztunk,de én a lányokat jobban szeretem. Teltek az évek, férjhez ment született három gyereke. Most elvált hazaköltözött, összefutottunk. A szülei vigyáztak a gyerekekre, és mi filmet néztünk, hogy kikapcsolódjon, amikor hozzám bújt mint régen. És beszéltük, hogy milyen jó volt, meg hogy mennyire szeretett meg, hogy bántotta, hogy később nem barátkozott velem. És megcsókolt, viszont nem tudom mit csinálják. Még mindig szép, de három gyereke van. Nem is tudom mit csináljak lehet hogy ez csak ilyen szeretethiány nála?
2018. okt. 23. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nyilván biszexuális, emberből van, így vannak érzései.

Nyilván vannak vágyai irántad, illetve gyengéd érzések táplálására is képes. Nyilván kedvelt téged, biztos most is kedvel, de azért ez nem jelenti azt, hogy bármi komolyat akarna tőled. Lehet belemenne szexuális aktusba, vagy amolyan barátkozós dolgokba, amikben vannak emberi érzések, vágyak, gyengédség, de azért egy ilyen kapcsolatban élni, pláne felvállalni nem olyan egyszerű dolog. Még ott is nehéz kapcsolatot kialakítani, ahol heteroszexuális emberekről beszélünk egy válás után gyerekkel, nemhogy egy leszbikus jellegű kapcsolatnál.

Jól gondold meg szerintem, hogy mire vagy képes és mit tudnál bevállalni, elfogadni. Vagy inkább maradjatok csak barátok.

2018. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak beprobálkozott.

Nem kapott sem elutasítást,sem bátorítást?


Innen az a fontos,hogy te miképp viszonyulsz hozzá.

2018. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor így visszacsókoltam a nosztalgia miatt, de szerintem ő a férfiakat jobban szereti.
2018. okt. 23. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja akkor bátoritást kapott!?

És hogy fogadta?


Amúgy bi. Azért 1válás miatt kiábrándulni a pasikból elég meredek. Van aki 7után is válalja az ujjabb pasit...

Úgyhogy szerintem bi,probálkozott.

Szerncsével járt.


Ha neked oké akkor probáljátokmeg együtt.

2018. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!