Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek komolyan gondolhatja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már elég régóta együtt vagyunk, nagyon jól meg is vagyunk minden téren, de van egy bökkenő. Nekem az első és egyetlen nő az életemben és emiatt a fejébe vette, hogy úgyis tovább fogok állni mellőle idővel. Nekem ilyen eszemben sincs, egyedül ő görcsöl a témán, aztán nemrég megjegyezte, hogy még az is jobb lenne, ha most próbálnék ki még 1-2-t, nem később, ha esetleg család, vagy ilyesmi közbe jönne. Nem igazán tudom hova tenni ezt a megjegyzést, nekem ez nagyon fura, ti mit gondoltok erről?
2018. jún. 20. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, ne tedd meg. A végén te lennél a szemét, hiába ő hozta fel.
2018. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolom, hogy a barátnőd már megcsalt és bűntudata van, ezért felajánlotta önként, hogy revansot vehess, hogy megnyugtassa a lelkiismeretét... és utána Ő fog dobni, amiért egy hálátlan g@ci vagy és Ő különben is megmondta előre... hagyd ott a p!csába a csajt
2018. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 igen, én is ettől félek, hogy csak azért akarja, mert már megcsalt és ne ő legyen a szemét, ha én is megteszem. :/ De patthelyzet, mert egyszer azt nyilatkozza, hogy ha megcsalnám azonnal otthagyna, máskor meg azt, hogy inkább próbálnék ki még mást, hogy ne később legyen baj. Abszolút nem tudok mit kezdeni a helyzettel... :/
2018. jún. 20. 14:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg, hogy így akarja leélni a hátralévő 60 évet, hogy folyton ezzel nyaggat téged?
2018. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyi biztos, hogy én nem így szeretném leélni. Meg igazából így évek után sem érzem, hogy lenne kifejezett igényem másra. De szakítani sem szeretnék vele csak emiatt, mert amúgy meg jól működik a kapcsolat és szeretem. Valaki volt esetleg hasonló helyzetben? :/
2018. jún. 20. 14:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak olyanban, hogy nekem is első és egyetlen nő és folyton féltékenykedett, meg hogy ott fogom hagyni. De ő nem dobott fel ilyet. Aztán sajnos otthagytam egy hülye dolog miatt, pedig nagyon szerettük egymást. Azóta sem tudtam túltenni magam rajta
2018. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kb azt gondolom, hogy beszéld meg vele...
2018. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olyan nekem is volt hogy egy nő randira hívott és én elmondtam neki.

Az volt a reakciója hogy mért nem mentem el vele, ha szólok időben akkor elmehettem volna.

A másik pedig hogy találkoztam x év után egy régi női barátommal, előtte elmondtam neki hogy pontosan mikor és hol találkozunk, beszélgetünk egy nyilvános helyen és ennyi. Aztán mondta hogy megdughattam volna ha akarom.


A végén kiderült hogy ő ebben az időben rendesen férekurt.

2018. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az... zsír... :SS
2018. jún. 20. 15:36
 10/12 anonim válasza:
Ajánlom a Permission című filmet, pont erről szól.
2018. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!