Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek komolyan gondolhatja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés

Egy internetes oldalon (szexpartner kereső) ismerkedek egy nálam kb. 22 évvel idősebb nővel. Valahogy nehezemre esik elhinni azokat, amiket ír :D Írta, hogy nagyon szívesen megismerne engem élőben, szeretne már találkozni. Eléggé bizalmatlan vagyok netes ismerkedés során, de "ha nem mersz, nem nyersz" alapon ezen a bizalmatlanságon majd megpróbálok azért erőt venni :) Volt már valakinek olyan tapasztalata, hogy interneten ismerkedtetek valakivel, aztán találkoztatok és átvert titeket?


Tudnátok tanácsot adni, hogy mire figyeljek oda ilyen esetben? Ha netán tényleg alakulnának a dolgok és komolyabbra fordulna, akkor mielőtt bármi is történne találkoznék vele többször személyesen.


21 éves vagyok egyébként.


2016. júl. 20. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szex partner kereső haver... ha ez tényleg ilyen funkciójú oldal valószínűleg sejtheted, hogy mit akarhat a csaj:D
2016. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom :D De az a kérdés, hogy vajon komolyan gondolhatja egy nála 22 évvel fiatalabb fiúval?:'D
2016. júl. 20. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Jajj azt nem is figyeltem bocsi:D Szerintem nem gondolhatja komolyan, de próbaszerencse. Én arra szavazok ,hogy egy fiatal kis pasival akarja csinálni.
2016. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt csak, hasonló korkülönbséggel, aki élőben már egyáltalán nem jött be. Ő folytatta volna, én már inkább nem. Akkor 20 voltam. Simán gondolhatja komolyan. 26/F
2016. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy komoly. A negyvenes nők kívánósabbak, mint a huszonévesek. No para, dugd meg!
2016. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talalj egy jo kavezot, hivd el. Ha nem.jon be ne dugd meg.
2016. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azert mielott talalkoztok szerintem erdemes megnezni egymast webkameran.
2016. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van olyan idősebb nő, aki szereti fiatal pasival csinálni.

Érdemes megnézned webcamon, skypon, nehogy élőben derüljön ki, hogy nem vonzó. (Ez minden netes ismerkedésre igaz, ha mást nem pár percet beszélsz az illetővel, mert sokan kamu meg régi képet töltenek fel) és itt nem a ruha nélküliség a lényeg.

Hogy neked mi fontos, azt te döntsd el.

Azt konkrétan beszéld meg vele, hogy anyagiakat kér-e (sokan igen és ez élőben derül ki ).

Ha egyébként tartós szex kapcsolatot akar, akar 1-2-3 beszélgetős találkozás bele kell férjen, ha meg akarod ismerni kicsit, de 1-2 elmegy, itt nem kell a másik lelkével száz százalékban törődni, a dolog másról fog szólni.

2016. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!