Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódom a gyerekkori szomszéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a gyerekkori szomszédomhoz. Ő játszik vagy gondolhatja komolyan? 18/L

Figyelt kérdés

A srác 24 éves fitness edző egy konditerembe, és versenyzik is. Szeptember óta dolgozom ugyan abban a konditeremben ahol ő is. ( ő segítségével kaptam a munkám)

1,5 éve nincs rendes lakhelyem( ezt nem részletezném most)

Mostanában egyre többet vagyunk együtt szabad időnkben.

Mivel volt, hogy máshol nem tudtam aludni így többször nála aludtam. Először még kiment a kanapéra, majd egy ágyba most márpedig össze bújunk és csókolózunk.

Bármennyire is ciki szűz vagyok és betöltöttem a 18 at mire csókolóztam vele.

Kicsikét szorongok és nincs önbizalmam ő mondja, hogy szép vagyok és csinos de nem tudom miért, így is gondolja vagy csak azt akarja.

Ami pozitív csinál már ágyba reggelit, lepet meg egyszerű apróságokkal amit én értékelek.


Volt, hogy ott hagyta a recepción a telefonját és lányok írkáltak neki, vagy bejöttek és őt keresték vagy a telefon számát kérték el.

Volt, hogy hozzá mentek oda, hogy írtak neki csak nem írt vissza. Amire úgy reagált, hogy hát nem is úgy hívják és össze keverik valakivel.


Volt már, hogy ágyban fekve csókolózás közben a cicimre vagy a fenekemre tévedt a keze aminek én egyáltalán nem örültem.


Nem hiszem, hogy komolyan gondolná nálam szebb és csinosabb lányok rajongják körül, akik rendelkeznek némi tapasztalattal is.

De azért reménykedem

Szerintetek? kor és nemet is írjatok .


2017. febr. 13. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb módja ha odamész és megkérdezed,illetve beszélgetsz vele. Ne tőlem várd el hogy tudjam hogy neki mi van a fejében. Egyenes konkrét beszéd,őszintén és megkapod a válaszod. 20/F
2017. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

"Bármennyire is ciki szűz vagyok és betöltöttem a 18 at mire csókolóztam vele. "

Nem ciki,hogy szűz vagy. A ciki az,hogy vele alszol és valószínűleg ő fog először is megdugni úgy,hogy még csak nem is párkapcsolatban vagy.

Ez az egész ciki, amit csinálsz.


Bármi is történik, tükörbe fogsz tudni nézni?

2017. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem a szüzesség a ciki, hanem hogy egy kiszolgáltatott kislány vagy egy ilyen beteg, furcsa kapcsolatban. Az egész egyszerűen... furcsa
2017. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
könnyü préda vagy.
2017. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szereted őt? Ő szeret vagy csak sajnál?
2017. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy! Egy fitnessedző sorra kúrja a nőket. Majd pont egy szűz szar fogja érdekelni.
2017. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Le akar varrni, de arra var hogy ezt Te kezdemenyezd. Tipikus huzas. De csak ennyi lesz, semmi tobb. Aztan kereshetsz masik agyat aludni.

De ha kell a szallas akkor belefogsz menni, hogy csak ennyi. A sperma izet meg majd megszereted.

2017. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdést, kezdtem reménykedni, hogy a szomszéd lány írta ki a kérdést! :)

Ha netán így lenne O...., nyugodtan szólj!


"Nekem is tetszesz, szívesen találkoznék veled a 17:00-kor a szökőkútnál" :D

2017. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!