Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért gondolhatja ezt a...

Miért gondolhatja ezt a legjobb barátnőnk? Mit tegyünk vele?

Figyelt kérdés

Szóval, mi négyen vagyunk legjobb barátnők már nagyon hosszú évek óta, egy óvodába, és általános iskolába jártunk,nincs köztünk kirekesztés, elfogadjunk mind a négyünket, úgy, ahogy vagyunk. Ez már nem is igazán barátság, hanem olyan mintha testvérek lennénk.

De most jön a probléma. Az egyik barátnőnk kb.két éve megismerkedett egy lánnyal az Interneten, ott nagyon jóban lettek, kiderült, hogy még közelis laknak egymáshoz, találkoztak meg minden, nem is volt ebből semmi probléma. Igen ám, csak a barátnőnk azóta, mióta egyre többet találkozik a lánnyal, megváltozott. Titkolózik előttünk, nem veszi fel a telefont, utána meg úgy vigyorog a képünkbe, mintha misem történt volna. Mi ezekért a dolgokért már elbeszélgettünk vele normálisan, meg is mondta, hogy változtatni fog. Természetesen minden maradt úgy.

A tegnapi nap folyamán meg benyögteni nekünk, hogy ennél a lánynál mi nem vagyunk neki fontosabbak, ő ugyan úgy a legjobb barátnője. Nekem, meg a másik két lánynak ez olyan szinten rosszul esett, hogy se köpni, se nyelni nem tudtunk. Egyszerűen nem tudjuk felfogni, hogy 11 év, hogy lehet egy 2 éves barátsággal egy szinten.

Ti mit gondoltok erről az egészről? Mit tennétek a helyünkben? Nekem még ez mindig iszonyatosan fáj, szó szerint szívem ütött...



2016. dec. 10. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Gyerekesek vagytok, a baratsag fokat nem idoben merik...
2016. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

10:34

Én nem is arra arra akartam célozni, hogy időben mérik, csak jóformán mi voltunk ott vele mindenhol, nekünk mondott el mindent, és ezt tudja is jól. Múltkor például azért hálálkodott, hogy soha nem akar minket elveszíteni, meg, hogy mi vagyunk neki a legfontosabbak. Velünk tudja csak önmagát adni. Ezért is nem értjük ezt.

2016. dec. 10. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érted. Gyerekek vagytok, nem tudjádtok még, milyen az igazi barátság. Marha könnyű együtt nevetgélni meg játszani, aztán ha bármi nehézség jön, ennyi volt az egész. Marha nagy barátság az ilyen.
2016. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudtok ezzel semmit sem tenni. Ez az ő élete.

Rajtatok kívül is lehetnek barátai,hiába esik rosszul.Lehet abban a lányban olyat talált meg amit esetleg veletek nem tud megbeszélni,de vele igen. Ilyen előfordul!


Nekem is van egy legjobb barátnőm 3 éve vagyunk bnők.

Én is mindig önmagam vagyok vele,hülyülünk,lelkizünk,segítjük egymást a rossz időkben. Mikor nekem nem volt munkám,így pénzem sem kisegített,hogy a kutyámnak enni tudjak venni,meg betudjam oltani. Én is segítettem már ki nem egyszer mikor neki nem volt.

Jóban rosszban együtt vagyunk.


Mégis mivel kutyás vagyok,vele ezekről nem tudok beszélni,mert meghallgat,de nem érzi át,nem tud úgy tanácsot adni,segíteni. Egyszer nem jött el velem kutyát sétáltatni a 3 év alatt,pedig könyörögtem neki.

Kolléganőimmel akiknek mindnek van kutyája,macskája és rendelkeznek jó háttérrel ez ügyben. Velük ezeket beszélem meg,más a látásmódjuk is.Nem mondom őket barátnőnek,mert csak 5 hónapja melózok itt és azóta ismerem őket.De később barátság is kialakulhat velük,mert kutyás élet egy életmód amit csak azok értenek akik benne vannak. Ha azt mondom,hogy a kutyám beteg nem megyek bulizni ők megértik,legjobb barátnőm meg erre hát anyud nem tud rá addig figyelni?

Szóval más a kettő :)


És ez csak egy egyszerű téma volt.


Ezzel csak rá akartam világítani,hogy biztos neki is hasonló állhat a háttérben amit vele megtud beszélni veletek nem. Hiába 11 éve ismeritek egymást.

Na meg ott van az is,hogy az emberek fejlődnek,fejlődik a gondolkozás módjuk,érdeklődésük,stílusok stb

Ettől függetlenül ti is fontosak vagytok számára,de neki az új bnő is fontos,ezt fogadjátok el.

Bármelyikőtöknek adódhat úgy,hogy talál még egy bnőt akivel tök jól elvan stb

2016. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez azért k**gség volt a barátnődtől már bocs

Hihetetlen hogy egy internetes barátság többet ér neki mint azok akikre mindig számithatott


Talán ha kiderül a lányról hogy egy nagy k**g visszatér az esze

Mert gondolj bele,azóta lett más nem?

Nem tudhatod mit mondhatott neki lehet h azt mondta ne barátkozzon mással

Én is ismerkedtem meg lányokkal a neten mégsem változtam meg,ugyanaz vagyok

2021. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!