Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti nektek már volt részesetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek már volt részesetek néger férfiakban ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
Aktuális téma kapcsán érdekel az a dolog hogy ha volt kalandotok néger fiúkkal,fiúval milyen volt mert én sosem probáltam még ki négerrel

2017. dec. 16. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Még nem volt egy részem sem néger férfiakban.
2017. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt néhány éve.

Sok néger barátom van/volt, már barát barát, nem járós, szexelős barát.

Egyszer összemelegedtünk az egyikükkel.

Pár hónapig jártunk össze.

Teljesen más mentalitás.

Lassabbak. Mindent lassabban csinálnak.

Nem szeretik az orált, legalábbis csak kevesen.

A méreteik európai viszonylatban nagyok.

A vastag, húsos ajkaikat viszont szokni kell. Furi :)

És sokkal jobb az “állóképességük”, mint a legtöbb magyar/fehér férfinak.

2017. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem eddig kettő fekete férfihoz volt szerencsém, sajnos egyikkel sem jött össze teljesen a dolog.

Az egyikük Magyarországon nőtt fel, erőszakos volt, rettentő rámenős, akkor a korom miatt nem mentem bele, utólag visszagondolva már bánom, mert azóta nem is tartjuk a kapcsolatot és amúgy jó pasi.

A másik ellentéte, mondjuk ő már idősebb, gyengéd, nem is csak a szexet akarta, úgyhogy nem egyeztek meg a terveink.

19L

2017. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Lányként 2 éve vagyok kapcsolatban egy intelligens,figyelmes,romantikus ghánai fiúval.A szex is nagyon jo vele,szép izmos teste,szép bőre és a magyarokhoz mérten hatalmas intimmérete van:-) De nagyon jól bánik vele, kezdeményező a szexben,de nem nyomulós, szenvedélyes és fontos neki hogy én mindig elélvezzek jó legyen nekem is.Szeret jászani,viszonylag sok,de nagyon izgato előjáték szokott lenni,szereti végignyalni a testem,puncit és popsit is nagyon szeret nyalni,rátok az utóbbi jobban vonatkozik:-)Néha spontán napközbrni helyzetekben is szokott hirtelen mind punci mind popsinyalást kezdeményezni:-)A szexet lassan gyengeden kezdi,fokozatosan gyorsít be.Az anált is szereti de nagyon finoman csinálja,előtte rendesen előkészít.


Hát nagyjából ennyi jellegzetességet tudok felsorolni,érezd jól magad a pasival:-)

21/L

2017. dec. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még semmilyen részem nem volt bennük, de van egy amit nem bánnék beléjük rakni :D
2017. dec. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!