Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon leszbikus vagy biszex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon leszbikus vagy biszex a feleségem?

Figyelt kérdés
A feleségemnek van egy nagyon jó barátnője. Előbb értem haza a munkából, és ott volt a nő nálunk és láttam, hogy a feleségemmel ölelik egymást, és azt mondta neki, hogy annyira szeretlek. De ez nem baráti ölelés volt, olyan mint két ember akik szerelmesek egymásba. A szexuális életünk rendben van, de a nő sokat van nálunk, és néha azt érzem hogy neheztel rám. Ezután megnéztem a telefonját és ott még gyanúsabb üzenetek voltak, hogy mi lesz vele, mármint a barátnő írta a feleségemnek, ha két hétig nem találkoznak. Nem tudom mit tegyek? Hármas meg hasonló ötleteket ne írjatok.
2018. okt. 8. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ebből nem feltétlen kell arra következtetni, hogy van valami köztük. Nők között gyakori az ilyen szintű közvetlenség.
2018. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam, hogy úgy ölelték egymást mint akik szerelmesek nemcsak baráti ölelés volt, rossz volt végignézni.
2018. okt. 8. 17:45
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is ilyen a barátnőmmel a kapcsolatunk, de csak barátok vagyunk... néha hosszasan ölelkezünk, de nők között tényleg van ilyen... vagy te mitől látod másabbnak azt az ölelést???
2018. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Majd írd meg ha megcsalt vagy elhagyott a nőért, nagyon fogok neki örülni;-)
2018. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Milyen egy suttyó vagy, 3-as... Bár tőled nem is vártunk mást
2018. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Azaz #4-es, bocsánat!
2018. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az az annyira szeretlek meg az ölelés nem tűnt barátinak. Tudom, hogy milyen a barátság, meg ez amit láttam. Meg a levelezések is gyanúsak ez a szívem, édesem jó párszor belefér a barátságba de nem ennyiszer. 3. Hasonlókat kívánok neked is.
2018. okt. 8. 18:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Illetve 4-es.
2018. okt. 8. 18:22
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlenül van viszonyuk, én is ilyen vagyok egy valakivel, és nincs viszonyunk. Életem, drágám ezek mennek nálunk is, ölelés meg más is, de viszony? Soha...
2018. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Lajos Te ezt nem értheted! A nők érző lelkek, te meg csak egy férfi vagy!
2018. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!