Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mik azok, amik miatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok, amik miatt nem működött a kapcsolatod az exe (i) ddel?

Figyelt kérdés

2018. okt. 7. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anyja miatt nem műkődött, talán még most is együtt lennék vele.
2018. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem volt egyáltalán szerelem, elmúlt a szerelem, minden más csak ezek szépítése.
2018. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első 2 barátnőmmel még kamaszok voltunk mikor együtt voltunk, éretlenek voltunk egy pàrkapcsolathoz,nem is tudtuk mi kell hozzá, sem azt hogy hogyan kell megoldani a problémákat. Szóval tiszavirág életű kamaszszerelmek voltak. Mindkettővel korrekt a viszonyom azóta.


Aztán a 20-as éveim elején volt egy párom,akinek viszont vőlegénye volt és végül úgy döntött hozzámegy a pasihoz. Amúgy ő mèg goyltatni akarta velem az esküvő után is,de én belàttam, hogy ennek a románcnak nincs jövője + megalázónak éreztem az állandó 2.szerepet, ezért szakítottam vele.


Utána volt egy rövid kapcsolatom, ott egyszerűen nem passzoktunk össze,különbözött a személyisègünk,z életvitelünk,a terveink, így rengeteget veszekedtünk és elhidegültünk. Mindketten úgy láttuk jobbnak ha elválunk,nem volt értelme együtt maradni.Szerelem volt az elején,de nem volt az igazi,inkább csak intenzív fellángolás volt.


Ezután ismertem meg az első komoly páromat,akivel 6 évig voltunk együtt. Szerelmesek voltunk egymásba,mindig megtaláltuk a közös nevezőt, de aztàn ő gyereket akart. Én nem szerettem volna gyereket,rengeteget vitàztunk ezen,ami ki is kezdte a kapcsolatunkat.(Mesterdéges úton tervezte a gyereket, megcsalás/férfival lefekvés szóba sem került). Végül ő mondta ki hogy folytassuk külön, mert ő nem akar gyerek nélkül maradni,de én is egyetértettem vele,szerintem is megérett a kapcsolat a szakításra. Így volt a legjobb, nem vàrhattuk el egymástól hogy egy ilyen jelentős dologban akár én,akár ő megalkudjunk. Nem akarok gyereket semmiképpen,de azt sem akartam hogy ő miattam mondjon le róla,hiszen láttam hogy mennyire vágyik rá. Amúgy nagyon nagy szerelem volt köztünk és nagyon fájt a szakítás. De éppen azért engedtem el,mert szerettem. Egyébként neki azóta lett egy új (női) párja,akivel màr vàllatak is gyereket(egy meleg barátunk vomt a spermadonor). 2 éves a gyerek màr és látom,hogy nagyon boldogok együtt. Örülök a boldogságának,de ha nincs ez a gyerek-hercehurca még mindig vele lennék.


Ezután szintén egy rövid kapcsolatom volt egy amúgy csodálatos nővel,akit ha kicsit később találkozunk nagyon tudtam volna szeretni és komolyabb kapcsolat ia lett volna köztünk, de sajnos az előző párommal való szakítás után nem sokkal ismerkedtünk meg és a szakítás miatti fájdalmam árnyékot vetett a kapcsolatunkra. Kevésbé költőien fogalmazva még az előző páromat szerettem ezért jól elszúrzam a dolgot. Később sokat vertem a fejem a falba érte:-)


És őutána találkoztam a jelenlegi pàrommal, akivel 4 éve lesz hogy együtt vagyunk, és eddig minden jó,imádjuk egymást❤


38/N

2018. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és főleg neked, utolsó a részletes kifejtést! :)
2018. okt. 8. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!