Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex nők szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex nők szerintetek ez az érzés mi lehet?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit aki helyes, rendes komolyan tervezek vele. Csak az a baj, hogy valamilyen szinten nem egészséges érzéseim vannak az anyjával szemben. Ő egy nagyon szép nő, egy időben utáltam is, meg mintha kedveltem is volna. Letisztáztunk a viszonyunkat, és néha azt veszem észre hogy inkább neki szépítem magamat, nem a pasimnak, és mintha örülnék ha látom, beszélgetünk nagyon rossz, néha szex közben is rágondolok. Próbálok magyarázatot találni erre, de nem tudok, bizonyos személyiségjegyei apámra emlékeztetnek. Régen is vonzódtam már nőkhöz, párszor éreztem olyat hogy leszbikus vagyok, meg fiatalon elvoltam keseredve amikor rájöttem, hogy nekem fiúkkal kell ismerkedni. De nem gondolom, hogy az lennék, mert voltam már társkeresőn és igaz hogy vannak szép nők, akik tetszenek, de ő tényleg nagyon szép. Meg arra gondolok, hogy talán azért mert gyerekként nem volt jó kapcsolatom apámmal, ezért vonzódtam a lányokhoz. Bár most sem tudom mi ez az érzés, de már arra gondoltam hogy szakítok a barátommal annak ellenére, hogy helyes fiú.De az a gond hogy kevés helyes férfi van. Ez valami vonzalom lehet?
2018. okt. 7. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Vonzodsz a nokhoz ((is). Ezt nem kell ennnnyire tulbonyolitani,nincs ebben semmi
2018. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de nekem ott a pasim,és ez az érzés megőrjit. Mert én komolynak gondolom a kapcsolatunkat. De így nem tudom meddig bírom.
2018. okt. 7. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mennyi a barátod anyja? Szerintem inkább a nőkhöz vonzódsz, de a környezeti tényezők a férfi partnert várják el tőled. Ilyen esetben vagy félvállalod az érzéseidet vagy életed végéig egy álarcot fog viselni, hogy te a férfiakat szereted.
2018. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok, az anyja 42 éves.
2018. okt. 7. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az anyja 42, akkor az fiúka fiatal hozzád nagyon. Nem tudok jó tanácsot adni, de semmiképp sem jó döntés azért a fiúval maradni, hogy az anyjának illegesd magad, mert ő biztosan nem vonzódik hozzád. Gondold végig mit szeretnél és mi lehet a helyes ebben az esetben.
2018. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi köze annak hogy rossz a kapcsolatod apáddal ahhoz hogy vonzódsz egy nőhöz?????
2018. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemcsak egy nőhöz, csak arra tudok gondolni, hogy lehet hogy az okozza.
2018. okt. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!