Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 20 év feletti lányok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti lányok, akiknek még nem volt párjuk! Szerintetek miért nem?

Figyelt kérdés
Nem gondoltok arra, hogy talán soha nem is lesz...?

#lány #leszbikus #pár #sohase mond
2018. szept. 14. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha erre gondoltok tényleg nem is lesz. El kell hessegetni az ilyen gondolatokat. Nektek is könnyebb lesz.

N

2018. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem gondolok rá, hogy soha nem lesz, csak tudom, hogy nagyok az igényeim, és nem adok alább.

Nők terén olyat keresek külsőre, mint Lana Parrilla, pasik terén meg mint Draco Malfoy a HP könyvekből, szóval eléggé rábxxsztam.


Egy biszex lány.

2018. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Az utolsó válaszolónak üzenem: Idővel majd rájössz, hogy a külső nem minden és akkor te is fogsz párt találni magadnak. Ehhez is meg kell érni.

Bár ez a húszas éveim előtt volt, de első tapasztalatként sikerült kb az ideálommal összejönni, rendesen idealizáltam is, rajongtam érte. De idővel rá kellett jönnöm, hogy lelkileg valójában nem is illettünk össze, a kapcsolatunk pedig nem működött igazán. Értem én, hogy fontos a kinézet is, de leszűkíteni a látóköröd egy külsőleg bálványozott típusra hosszú távon nem lesz célra vezető. Szerintem ez nem "igény" amit alább kéne adnod, hanem éretlenség és felületesség, amit idővel ki fogsz nőni és megtalálod a neked valót. Tisztában vagyok azzal is, hogy ezt most nehéz belátni és semmi gond, ha élből elutasítod a véleményem. Úgy is a saját tapasztalataidnak fogsz hinni.


Kérdező, a te véleményed szerint miért nem találtál eddig párt magadnak? Belső gátak akadályoznak vagy külső körülmények?


23/L

2018. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3: ezt adom!


Kérdésedre válaszolva, hogy kellően stílszerű legyek: az összes. Nem szeretném itt kifejteni, ha érdekel, privátban megírom.

2018. szept. 14. 20:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Írj akkor nyugodtan privátban. (3-mas voltam)
2018. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nemcsak szerintem, hanem tény, hogy az előnytelen külsőm miatt.Tudom,hogy soha nem lesz és már belenyugodtam. Tedd azt te is.
2018. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#1: hiába hessegetem el, ha visszaszáll.
2018. szept. 14. 20:39
 8/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nem elhessegetni kell, hanem lépéseket tenni afelé, hogy megoldódjon a probléma.
2018. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És az nem biztos, hogy a probléma maga a külső.
2018. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy elhessegetni ezeket hogy soha nem is lesz, mert könnyen bele lehet ragadni ebbe, ha ezt hajtogatja magának az ember. Előre kell nézni és nyitottnak lenni. Így értettem.


#1

2018. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!