Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 22-23 évesen tényleg tinilány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-23 évesen tényleg tinilány valaki?! Nincs is esélye egy 40 feletti nőnél kapcsolatra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megkaptam valamelyik nap,hogs csak egy tinilány vagyok.Ráadásul családtagtól.Itt is olvasom,hogy huszonévesként nem nagyon van esély olyan kapcsolatra,ahol a másik nő nála jóval idősebb.Miért?lletve miért vélekednek így bizonyos kor felett a huszonévesekről?Mit tehetnék,hogy komolyan vegyen engem valaki,akivel szeretnék összejönni,de a korkülönbség (is) probléma?
2018. ápr. 29. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem vagy már tinilány. Magamból kiindulva 29 évesen én sem kezdenék egy huszonegynehány évessel. Nem kell ezen megharagudni, meg semmi, egyszerűen csak arról van szó, hogy túl sok a változás ebben a korban és ami nekem már természetes, azt te még talán meg sem tapasztaltad. Máshogy látjátok még a dolgokat nagyon, amivel smmi probléma sincs, így a természetes.

Ha ez a meglátásom harminc alatt, gondold csak el egy negyvenes nő hogy vélekedhet erről. 22évesen nekm sem voltak világosak ezek a dolgok, ez majd ahogy idősödsz, egyértelművé fog válni.

2018. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nálad miért nincs esélye egy veled egykorúnak? Miért a 40es korosztály érdekel?
2018. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy tinilány, ez a rokonodtól szimplán parasztság volt. Viszont abban az elsőnek tök igaza van meg a beszólást leszámítva a rokonodnak is, hogy a korosztályod túlnyomó többsége egy 40+ éveshez képest még gyerek vagy, gyakorlatilag az anyád lehetne.

28 évesként sem igazán kezdenek 22 évessel, tisztelet a kivételnek, de a többség még ekkor kerül ki egyetemről, ekkor kezd el dolgozni, még inkább szórakozni, utazni, élni meg kalandozni akar és nem pedig a jövőre gondolni meg lekötni magát. Elég nagy változás megy végbe az emberben a húszas évek elejétől a végéig, szerintem akkor nő fel az ember igazán.

Őszintén, így a 30-hoz közel el sem tudom képzelni, hogy 10 év múlva milyen leszek, de a mostani 28 éves önmagamhoz képest a 22 éves én egy tejfelesszájú gyerek volt még.

Hangsúlyozom, tisztelet a kivételnek, mert van olyan 23 éves, aki tart már ott az életben, mint én 28 évesen, min érettségben, mind hozzáállásban és élettapasztalatban. De azt gondolom, hogy 22 évesen nem igazán tudsz mit adni egy 40+os felnőtt Nőnek.

2018. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek az előttem szólokkal, bár én a te korosztályod vagyok kérdező ( bár engem nem az idősebb nők, hanem a korombeliek érdekelnek). Csak szerintem is ezek az okok miatt tekintenek az idősebb nők a mi korosztályunkra "tiniként". És persze akad kivétel, de szerintem kevés, de ahogy írta a 3. válaszoló "a többség még ekkor kerül ki egyetemről, ekkor kezd el dolgozni, még inkább szórakozni, utazni, élni meg kalandozni akar és nem pedig a jövőre gondolni meg lekötni magát".



Amúgy engem is érdekel, hogy miért nincs esélye egy veled egykorúnak? Jó gondolom biztos van esélye, csak kevés, meg hát ki tudja kivel hoz össze az élet :D

2018. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy én sose értettem ezt az idősebb nő/férfi ( tudom leszbi kat.) dolgot.

4. voltam

2018. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tini nem vagy,mivel a "tinédzser" szó tizenévest jelent. Ettől függetlenül egy 40-es nőhöz képest gyerek vagy minden szempontból,ahogy az előttem szólók szépen összefoglalták. Még annyit tennék hozzá,hogy egészséges gondolkodású 40 feletti még egy valóban érett,komoly célokkal,értékrenndel rendelkező 22-23 évesre sem néz partnerként,mivel generációs különbség van köztük, a gyereke lehetnél egy 40 éves nőnek. Pl.nekem nincs előítéletem a fiatalabb korosztályokkal szemben,mivel én sem voltam ez a tipikus felelőtlen,megbízhatatlan,bulizós fiatal,most is ismerek 1-2 komoly fiatalt,ami nagson jó dolog,de ez nem jelenti azt,hogy kapcsolatot akarok velük. Gondolom te sem izgulsz 12-13 évesekre,akármilyen érettek is. Na velünk is hasonló a helyzet. Csak azt nem értem miért kell emiatt nyávogni, nem fog véget érni az életed 22-23 évesen, lesz mèg időd 40-es nőket hajtani. És gondolj bele,ha minden 40-es nő a 20-on évesekre bukna,akkor meg azért durciznál,hogy 2-3 év múlva már em lesz esélyed idősebbeknèl, 40 felett meg azért,hogy miért vèlkednek jobban a fiatalokról mint a saját korosztályukról😵
2018. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
24 évesen ismertem meg a mostani páromat, akivel 21 év van köztünk. 10 éve vagyunk együtt és ami azt illeti, minden rendben. Nagyon ritka ez, hasonlóval nem is igen találkoztam még, a környezetünk is meglepődött, de inkább azon, hogy még mindig együtt vagyunk. Úgy hiszem ez így is marad. Aki igazán szeret valakit, ott nincs kor. Valamiért ez a korkülönbség mizzéria a leszbikusokat érinti jobban, mert hetero és homoszexuális kapcsolatokban is simán van 20 év emberek között. Sőt, heteroknál 30 is. Én is megszenvedtem ezt, mert én sem voltam komolyan véve. De nem adtam fel és lett eredménye. Viszont ha az a bizonyos idősebbik fél elérehetlennek mutatja magát, tényleg érdemesebb lehet túllépni rajta.
2018. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!