Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem nyitottak a 40-es,50...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyitottak a 40-es,50-es nők egy fiatalabb nővel való kapcsolatra?

Figyelt kérdés
28 éves,diplomás,nőies lány vagyok.Igényes,határozott,nem partyarc.Szeretem az idősebb nőket,mindig hosszabbtávú dolgokban gondolkodtam. Azonban többségetek,ha leirom a korom,lepattint. Miért?
2017. jún. 5. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik ok az lehet, hogy ezen az oldalon kevés a 40-es korosztály talán.

Én mondjuk 40 múltam, de hosszabb távon nem érdekelne a dolog, maximum kipróbálás szintjén, még ha ez hülyén is hangzik. És akkor is csak úgy, hogy a pasim is jelen van.

2017. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hosszú távra nem hiszem, hogy tanácsos. Ezért lépnek le :/
2017. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet egy kicsit lentebb kéne adni a korból.Ilyen 30+ fele lehet jobban találnál.
2017. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zavarja őket a korkülönbség.
2017. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is 28 éves vagyok,a párom 40,és másfél éve együtt vagyunk. Ő az eddigi legkomolyabb kapcsolatom, tervezzük az összeköltözést.Egyikönket sen zavar a korkülönbség,nem is érződik.Több párt is ismerek 8-10 éves korkülönbséggel.


Szerintem ne neten ismerkedj,ott nem jön át a személyiség, valószínűleg azt gondolják,hogy komolytalan vagy és csak szórakozni akarsz,azért tűnnek el ha leírod a korod.Élőben több esélyed van,hiszen 1-2 beszélgetésből lejön,hogy valaki milyen ember, ha látják,hogy kedves,normális,intelligens vagy a többség nyitni fog feléd. Illetve próbálkozz olyanoknák,akik közelebb vannak hozzád korban.Pl.egy 50-53 éves nővel eleve 23- 25 év a korkülönbség,ami őt zavarhatja, bár találkoztam olyan párral ahol az egyik nő 32 a másik 52 volt, de olyannal is, aki 46 évesen túl fiatalnak érzi még a 30-35 éveseket is,talán 37 évtől el tud képzelni valamit, de inkább a 40-esek között keresgél, a párja 42.Ezt is meg lehet érteni,ha valaki úgy dönt,hogy csak a korosztályának ad esélyt tiszteletben kell tartani a döntését. De egy 35-38 éves nőnél nagyobb valószínűséggel lehet esélyed,8-10 év szerintem éppen ideális korkülönbség,és ők pont a 28-30 évet szoktál megjelölni alsó korhatárnak.De akárhány évessel rwndizol a lényeg,hogy magadat add,és mutasd ki,hogy kellően érett vagy egy komoly kapcsolatra.

28/N

2017. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne neten ismerkedj. 26 vagyok, bàr még friss, de a párom egy 39 éves nő. Kiállításon ismertem meg, szerencsére, mivel így tudtunk beszélgetni, és hamar rájött, hogy mi fán termek. :) Elmondása alapján nem állt volna szóba velem neten,mivel túl fiatal vagyok, és nem keres alkalmit, ő pedig max arra tartott volna. Szerintem joggal gondolkodik így az a korosztály, tényleg nagyon éretlenek a huszonévesek, és nem lehet komolyan tervezni velük. Tisztelet a kivételnek! :) Személyesen lehet bizonyítani, erre törekedj.
2017. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!