Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek ha vonzódom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha vonzódom a lányokhoz erősen, de ez nem. Normális?

Figyelt kérdés
Vagy igen?
2018. jún. 22. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Először tanulj meg fogalmazni. :)
2018. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nagy gond, ha vonzódsz a lányokhoz?
2018. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudok fogalmazni,de ez bénán sikerült de biztosan neked minden elsőre tökéletesen megy.😉
2018. jún. 22. 17:59
 4/10 A kérdező kommentje:

Mert nem kellene.🙁

Jó volna egy kis bíztatás ,hogy van értelme .

2018. jún. 22. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Minek van értelme? Annak,hogy kiéld a saját szexualitásod?

Ha nem érzed ezt normálisnak azon nem tudunk segíteni. Vagy elfogadod magad és ezt a dolgot,vagy nem. Rajtad múlik nem máson.

2018. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Fogd fel az egészet úgy, hogy a tiltott gyümölcs mindig édesebb. Ha te ezt nem tartod normálisnak, vagy nem akarod, hogy a szüleid megtudják, de mégis izgat, akkor csináld titokban. Sokkal izgibb, ha olyasmit teszel, amit helytelennek tartasz. Törvényt nem szegsz, úgyhogy nincs mitől tartanod. Good luck! :)
2018. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A. Elfojtod magadban és gyötrődsz egy életen át, majd mikor már késő lesz bánni fogod.

B. Elfogadod magad úgy, ahogy vagy és kiéled ezeket a vágyaidat. Egyszer élünk, miért ne élvezhetnéd az életed akar egy másik lány társaságában? Ha nem akarod, nyilván nem kell nagy dobra verni, a lényeg, hogy engedd el magad és hagyd, hadd történjen meg az, aminek történnie kell!

2018. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a lányok vonzanak?
2018. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg nagyon lányt kívánós napjaim vannak,de nem vagyok leszbikus.De nem "divatozom",ahogy már megkaptam egyszer.Szerintem van hetero,leszbikus,biszex...stb.Mindannyian más más vágyakkal,Nincs 2 egyforma ember.Éltem mar lánnyal ,csodás volt a szex ő volt az egyetlen és így is akartam.Ennek 6 éve.Úgy gondoltam lezártam,de aztán valaki megzaklatott és itt hagyott felforgatva az életem,az érzéseim,összezavarva mindent amiben hittem.
2018. jún. 23. 09:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ,hogy itt leírhatom és szégyen nélkül.Arc nélkül,bár nem csinálok titkot belőle.
2018. jún. 23. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!