Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Nálatok mennyire számít a testalkat?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyire tartja fontosnak, és mi az a határ, ami még nektek belefér.

Én kissé telt vagyok, viszont a vékony lányok jönnek be, és ezt így elég unfairnek érzem.



2018. máj. 12. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Előttem írták, hogy csini :D Hát kinek mi a csini :D Nekem egy 170 centi magas, 80 kilós csaj is csini :D

Eddig 2 barátnőm volt, testalkatilag teljesen másmilyenek voltak. Az első kb. 180 centi és 60 kiló körül mozgott mindig, a második pedig 172 centivel 90 kilós volt. Szóval egyáltalán nem ugyan az a kategória volt a kettő, de borzasztó szexik voltak mindketten.

Mondhatom, hogy nekem egyáltalán nem számít a testalkat.

2018. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Természetesen számít, de attól még hogy valaki szép (ez mindenkinek mást jelent) egyáltalán nem biztos, hogy kellemes a személyisége, szereti a szexet és egyáltalán együtt akarom eltölteni vele az időmet.
2018. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nekem nem a testalkat jön be :D nekem a személyiség ami megfog, most jöhet itt mindenki nekem hogy a külső is számít de nekem nem, lehet 180 centi 70kg vagy 170 kg nem érdekel, mert én őt szeretem, a személyiségét :P
2018. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!