Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik azért leszbikusok, mert kiábrándultak a férfiakból?

Figyelt kérdés

Az egyik exem ezt állította hogy ő régebben a pasikat szerette, de annyira megundorodott tőlük hogy tudatosan a nőket választotta. Az biztos hogy van benne biszex hajlam de én kétlem hogy emiatt leszbikus lenne. Viszont olyan komolynak tűnt, tényleg undorral nézett minden pasira....

Nem tudom a kérdés szempontjából lényeges-e, de én is lány vagyok (leszbikus)



2018. ápr. 27. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Igen.

Létezik ilyen, annyi, hogy ez megfelelő pszichológus segítségével "kezelhető".

Bár én nem nevezném leszbikusnak őt.Ez inkább alkalmi szexuális váltás

2018. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Kizárt dolog.
2018. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen nincs. Szimplán próbálja elhitetni magával a dolgot.. ettől még nem lesz leszbikus.
2018. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Szia 22 éve bisex lány vagyok egy rettentő rossz élmény után egy lány megmutatta nekem milyen is ha egy lány szeret engem és nem egy pasi. teljesen más és jobban kedvelem bár most párom egy pasi jobban szeretnék nővel lenni.


22/L

2018. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
5, és ennek mi köze a kérdéshez?
2018. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
Kedves 5. ha engem megismernél nem akarnál sem másik pasit, sem lányt többet.
2018. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Volt pár csalódásom, de eszembe nem jutna emiatt nővel lenni, akkor inkább maradok örökre egyedül.
2018. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem biszexuálisoknál lehet, hogy egy nagyobb trauma átélése után így védekezik valaki, tudatosan vagy tudatalatt :( Heterónál nem tudom elképzelni, náluk maximum azt, hogy bizonytalan időre aszexuálissá válnak, vagy csak simán elzárkóznak a férfiaktól, a szex, szerelem témakörétől és alkalmanként csak önkielégítenek.
2018. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen nők alapból is biszexek voltak (esetleg leszbikusok, akik pl a társadalmi nyomás miatt próbálkoztak csak a férfiakkal).


Olyan nincs, hogy csalódok a férfiakban, hát megváltoztatom a szexuális identitásom (miért, ha te csalódsz egy nőben, akkor rögtön vonzó opciónak tűnik, hogy egy férfivel legyél?).



A többi innentől csak kommunikáció, ami magának vagy a környezetének szól, hogy a biszexualitását/leszbikusságát magyarázza, elfogadhatóvá tegye maga vagy mások számára.

2018. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es: Úgy vélem igazad van. Én se vonzódnék hirtelen a férfiakhoz..

Köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 28. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!