Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik azért leszbikusok, mert kiábrándultak a férfiakból?

Figyelt kérdés

Az egyik exem ezt állította hogy ő régebben a pasikat szerette, de annyira megundorodott tőlük hogy tudatosan a nőket választotta. Az biztos hogy van benne biszex hajlam de én kétlem hogy emiatt leszbikus lenne. Viszont olyan komolynak tűnt, tényleg undorral nézett minden pasira....

Nem tudom a kérdés szempontjából lényeges-e, de én is lány vagyok (leszbikus)



2018. ápr. 27. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
2018. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, de azt tudom,hogy bármekkorát is csalódnék a nőkben, előbb ugranék le a 10.-ről,minthogy férfi hozzàm érjen.

L/L

2018. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromtól éreztem hogy velem nem stimmel valami de nem foglalkoztam vele

Sokáig fiúnak éreztem magam

Aztán később próbáltam magamra erőltetni hogy fiúkkal ramdizzam de soha nem jött be pár beszélgetés után mindig leraztam őket

Középiskolában a barátnőim akartak állandóan randikat szervezni de egyikre sem mentem el nem egyeztem bele, indokát soha nem mondtam meg nekik

Amikor végeztem az iskolával találtam barátnőt akivel 2 evig együtt voltunk de sajnos csúnya szakítás lett a vege

Csalódásomban később elhatároztam hogy inkább megszokom a gondolatot hogy férfival legyek mivel szüleim elítélnek emiatt

Munkatársam aki férf össze jöttem vele

Utólag nagyon nagy hiba volt

Mint embert kedveltem de nem voltam szerelmes bele

Szex pocsék volt nem élveztem ,éreztem ez nem én vagyok nem tudok és nem is akarok olyan dolgot magamra eroltetni ami nem én vagyok

Véget vetettem a kapcsolatnak természetesen amikor össze jöttünk tudta mi vagyok szerintem tetszett neki a tudat hátha “átalakít megváltoztat”

Őszintén elmondtam az érzéseim megértette . Azóta is barátok vagyunk

Arra is rájöttem hogy nem érdemes azzal foglalkozni hogy a szüleimet zavarja nem akakrok nekik megfelelni. Zavarja őket hogy lesz így nekik unoka

Többször mondtam nekik hogy ha férfival lennék akkor sem szülnek nem lenne unoka mert nem akarok gyerket

Néha van vita belőle hogy a nőkhöz vonzodom valamikor legyintenek hogy ez csak egy fellángolás egy állapot majd elmúlik

De ez nem egy influenza ami majd elmúlik én ez vagyok és nem értik meg

Belefaratam abba hogy meg győzzem oket úgy szeretném élni az életem ahogy nekem jó .

2018. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Én 16 éves múltam mikor elvesztettem a szüzességem. Kora nyár volt, este 8 után mentem haza a barártnőmtől, mikor egy park mellett 3 srác követett, majd lefogtak, leütöttek, lecibálták a ruhám, és megerőszakoltak, majd otthagytak. Órák múlva tértem magamhoz, véresen, cibált ruhával. A telefonom, táskám elvitték. Szokásos eljárás, orvosi vizsgálat, kihallgatások, szembesítések, tárgyalás. Ki is maradtam akkor a suliból. Majd pszihológiai kezelés, egy év. Próbáltam túllépni, de ha egy srác közelített akkor már éreztem a fájdalmat, a szagokat. Nem ment! A barátnőm segített át a krizisen, aki gyengéden bevezett a női szerelembe. Ennek már 15 éve, azóta nem voltam még gondolatban sem férfival, de vele megtudtam hogy mi a gyönyör. (Privit ne irjatok, főleg meg ajánlatot ne tegyetek!)
2018. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ez szomorú, utolsó válaszoló...

Legjobb barátnőmet is megerőszakolta egy hapsi de ő mégis a pasikat szereti. Engem ha bántana egy nő, előbb lennék aszexuális mint heteró....

2018. máj. 1. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!