Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak aszexuális leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak aszexuális leszbikusok is? És ha igen valaki aki aszexuális elmagyarázná hogy ez milyen?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Aszexuális homoromantikus amire te gondolsz,tehát egy olyan lány aki érzelmileg a saját neméhez vonzódik,de szexuális vágyat nem érez irántuk.
2018. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen vagyunk. :D Aszexuális homoromantikus "hivatalosan", de ace leszbikusnak is lehet mondani, csak mert úgy egyszerûbb. Romantikusan vonzódunk a lányokhoz, szexuálisan viszont senkihez.

Nem tudom mit szeretnél pontosan tudni, de kérdezhetsz.

2018. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és bocsánat a pontatlan megfogalmazásért. Hát igazából az lenne a kérdésem, hogy mennyire nehéz így párkapcsolatban élni? Vagy ez nem nehezíti meg a dolgot? A csókolózás se kerül szóba vagy az de?
2018. ápr. 19. 06:16
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én szerintem valamennyire az vagyok. Nem teljesen, mert pl szeretem ha simogatnak, a csókot is, de maga a szex nem annyira vonz. Picit talán undorítónak gondolom. De azért azt nem jelenteném ki, hogy teljesen aszeuális vagyok, inkább csak nem annyira érdekel a szex.
2018. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban élni nem feltétlenül nehéz, párt találni annál inkább. Mertugye ha úgy mentnnénk bele, hogy nem tudja, az enyhén szólva szemétség. :D De nem sokan mondanak igen egy aszexnek.

Ami az én oldalamról nehezít, hogy úgy érezhetem, ezzel tartozom a páromnak.


Csókolózás van akinek még benne van, van akinél már az se. De általánosabb az elsô.

2018. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igent* na. :D A második hozzászóló voltam.
2018. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!