Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok segítsettek!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok segítsettek!?

Figyelt kérdés

A volt legjobb baratnommel nagyon sokaig voltunk nagyon joban aztan tobb volt baratsag eloszor csokoloztunk aztan fogdostuk egymast es szexeltunk o azt mondta hogy mar regen meg akarta ezt velem tenni ja es tobbszor is csinaltuk. Most honapok ota nem

Igazan beszelunk. Nagyon kivanom nap mint nap latom mivel osztalytarsam es nagyon nehezen fogom magam vissza .Most van egy baratnoje az osztalybol es amikor megolelik egymast akkor egyszeruen nagyon ideges vagyok.

Amikor ez a baratnoje nincs ott nez es mosolyog ram es ez annyira felizgat.

Mit tegyek ? Elmondjam neki ?

Vagy felejtsem el ?



2018. ápr. 13. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Csináljátok hármasban. :)
2018. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

"aztan tobb volt mint baratsag,eloszor csokoloztunk,aztan fogdostuk egymast es szexeltunk"


"nez es mosolyog ram es ez annyira izgat"


Ezek tipikus pasi-szövegek.


Olyan szó pedig nincs hogy segítsettek. Segítsetek és segítettek van.

2018. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

ma 19:28


Mondasz valamit...

Gyakran találok itt ilyesmi kérdéseket, amelyek arra utalnak, hogy a kérdezője minden bizonnyal pasi lehet.


L/L

2018. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Istenem sajnalom nem irtam tul helyesen de a lényeg érthető szerintem :)
2018. ápr. 14. 15:03
 5/6 CFB ***** válasza:

“Orulok”, hogy a mai lanyok “torveny szerint” nem mondhatnak ilyeneket :’) (elozo kommentek)


Mondd el neki, hogy te szereted ot. Egyebkent akkor most az a lany, aki neked tetszik, neki az a masik lany a lany baratja, vagy a baratnoje?

2018. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek a tini sulis leszbi kapcsolatok ilyenek, ha úgy van és komolyan gondolod beszélj vele, nekem is volt hasonló kalandom de nem mindig lesz belőle hosszútávù, tombolnak a hormonok aztán felnosz :) gyakoriak a plátói kalandok jobb ha meg szokod és tűzben edzed magad mert nem könnyű út xd lol

24l

2018. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!