Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Heteroszexuális nők! Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális nők! Hogyan viszonyultok a leszbikusok? Viszolyogtok attól a gondolattól, hogy egy nővel legyetek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 17:35
 1/7 anonim válasza:
50%
Sokan írják mennyivel másabb egy lánnyal lenni egyszer én is kiprobálnám.
2018. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

17:50-es.


Azt kétlem, hogy hozzád érnének a leszbi nők :"DDDDD szóval ettől nem kell tartanod :"D

2018. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem viszolygok,csak nem izgat fel,semleges, de nem is kért még arra egy leszbikus nő sem,hogy nővel legyek. Szóval semmi bajom a leszbikusokkal, a legjobb barátnőm is leszbikus és meleg barátaim is vannak,mindegyik tiszteletben tartja a szexualitásom,persze én is az övéket, mindenkinek joga van azzal lennk akit szeret. Mivel ugyanolyan emberek mint a heterók ugyanúgy megilleti őket a tiszetelet,tisztességes bánásmód. Egyébként sem a cimkéket nézem,hogy leszbikus,meleg, diplomás, szegény stb.csak azt hogy milyen ember. Ismerek nagyszerű leszbikus és meleg embereket, illetve hitvány heterókat is,nekem nem ez számít.Sokkal jobban viszolygok pl.attól aki pl.nemierőszaktevőktől, pedofiloktól stb,mint a rendes leszbikus nőktől.

29/N

2018. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Elképzelni sem tudom, hogy egy nő érjen hozzám, csókoljon meg...
2018. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
igen, viszolygok attól, hogy nővel legyek, mivel ahogy a kérdésedben is benne van, HETEROSZEXUÁLIS nő vagyok. olyan még mindig nincs, hogy "kíváncsi heteró", aki csak egyszer kipróbálná azonos neművel a szexet, vagy akár egy csókot, az már minimum biszex, erről vitának helye nincs, bár tudom, ez akkor is örök érvényű vita marad, csak hogy a leszbik/biszexek megmagyarázzák, hogy amúgy ők full heterók, amikor nem is....na mindegy. amúgy emberileg nincs bajom azzal, akinek a szokásostól eltér a nemi irányultsága, amíg nem erőlteti rám a dolgot.
2018. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Engem már az is zavar, ha megöleljük egymást egy régi barátnövel és hozzám ér a melle. Nem tudom elképzelni, hogy élvezzem azt, hogy egy nőt izgatok. Azt nem tudom, hogy mennyire tudnám élvezni, ha egy nő izgatna engem. De nem hiszem, hogy csak azért, mert ő is nő, egyből tudná ösztönösen, hogy mire vágyok.
2018. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem viszolyognék, ha szépnek találnam.
2018. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!