Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Nálatok mennyire számít a testalkat?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyire tartja fontosnak, és mi az a határ, ami még nektek belefér.

Én kissé telt vagyok, viszont a vékony lányok jönnek be, és ezt így elég unfairnek érzem.



2018. máj. 12. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem igazán számít, nem ez a döntő, hanem a személyiség. Persze azért fontos a külső, de ha megfog benne valami, akkor minden más eltörpül.
2018. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

A vagyat nem lehet eroltetni.

Vekonyak, sportosak jonnek be.

2018. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a formásan telt nők tetszenek. Persze az intellektus,egyéniség,közös témák stb.fognak meg igazán,vagyis ezek testalkattól függetlenül meg tudni fogni,ergo nem a testalkat alapján döntök. Ha mégis meg kell húzni egy határt,akkor azt mondom,hogy az egészség a kulcsszó.Nem vonzó sem a beteges,anorexiás vékonyság és a valóban súlyos,kóros elhízás sem(ami ugye nem 70 kg-nál kezdődik). Ez a skála igen széles, a kettő között minden belefér. Ha megszeretek valakit lehet 55 vagy 85 kg is, teljesen mindegy. Tehát kg-ben mérve olyan 50-95 között belefér.
2018. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

https://www.youtube.com/watch?v=Xrp0zJZu0a4


Golden Age of Hollywood típus jön be. Esetleg még az egyiptomi.

2018. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem gondolkoztam ezen, de talán nem véletlen, hogy az eddigi barátnőim egyike sem volt 50 kg. :)

Mondjuk, az is igaz, hogy nem túl sok kapcsolatom volt eddig, konkrétan kettő. :D

19L

2018. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem bejönnek a sovány, és a kissé teltebb nők is. Ugyanúgy ahogy pl. a kis mell, nagy mell is tetszik mindkettő másért.
2018. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Volt màr vékony és közepesen telet és telt barátnőm is,mimdegyiket szerettem és egyik sem a testalkatuk(vagy az enyém) miatt ért véget. Ahogy a mostanival sem pusztán a testalkata miatt vagyok, ha leadna 5kg akkor sem szakítanék vele,és ha felszedne 10kg-t akkor sem.
2018. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Annyit várnék el tőle, mint magamtól. Nem mozgok sokat különösképp, de mellé nem is zabálok, így van egy átlag testalkatom. Szerintem ez egy alap igényesség.

Ha valaki nagyon megfogna, azt mondanám, belefér, hogy kicsit jobb húsban van, viszont igyekszik tenni ellene, csak lassan megy. Ez oké. Na de azok a kövérebb csajok, akik fröcsögve hangoztatják, hogy márpedig őket így KELL elfogadni, mert nekik így jó és emellett nagy hévvel tömik magukat édességgel meg szemét kajával... Ő dolguk, csak nem egymást keressük.

2018. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem zavar, ha valaki egy kicsit teltebb.
2018. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

A 8-as jól írta.

Olyasmi legyen mint én. Átlagos, csini, ápolt.

17l

2018. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!