Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerinetek a német bevándorlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetek a német bevándorlásellenes párt vezetője, Alice Weidel szexi?

Figyelt kérdés

[link]


Elképzeltem, ahogy Berlinben sétál kézenfogva egy leszbi pár, mögöttük egy terrorista készül hátba lőni őket, de pont ott jön Alice és leteperi a terroristát a földre.



2018. febr. 6. 08:41
1 2
 1/16 Lassmich Ruhe ***** válasza:
71%
Hát,ha bevándorlásellenes,akkor nekem már szexi, meg sem kell néznem a képet.
2018. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ronda
2018. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem az esetem, de a politikai gondolkodása szimpatikus.
2018. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Jó csaj biszex szemmel.

Csak nem értem a gondolkodásmódját.

Egy olyan párt vezetője leszbikusként, ami ellenzi az azonos neműen házasságát és az adoptálási jogukat...

(a bevándorlásról alkotott véleménye oké, azzal semmi bajom..)

2018. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Ja és az hozzá tartozik, hogy felvállaltan egy nővel él együtt és 2 gyereket nevelnek...

előző voltam..

2018. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Így külsőre nem csúnya,de nem mozgat meg
2018. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de karatés ruhában tetszene.
2018. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem álmaim nője, de nem is csúnya.Mondjuk szexinek nem szexi,csak szép.De nézetei ellenszenvesek,vagyis ő is az.
2018. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

"Elképzelem,ahogy Berlinbrn kézenfogva sétál egy leszbi pár,mögöttük egy terrorista készül hátba lőni őket,de pont jön Alice és leteperi a terroristát a földre."


Hát, ha a Resident Evil- filmekbeli Alice-re gondolsz akkor nagyon látványos lenne az a leteperés,az hétszentség. De a képen lévő nyámnyila,aktakukac nő,aki látszólag még rgy pofont sem adott soha senkinek mégis hogy csinálná? :D Egy buszmegállóban kötözködő kamasz cigánylánytól is sikítva rohanna el,nemhogy egy igazi terroristol:D

2018. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

#4 #5 Alice pártja, az AfD úgy gondolja, hogy a jelenlegi helyzetben fontosabb a Haza védelme egy olyan kultúrkörből származó emberekkel szemben, ahol legszívesebben kiírtanák a melegeket.


Nyugaton van is egy kifejezés erre, a Homonacionalizmus. Ez azt jelenti, hogy LMBT emberek aktívan támogatnak jobboldali és illetve szélsőjobboldali pártokat, mert a nyugati civilizáció fejlettség és civilizáltság egyik fokmérőjének tartják az LMBT jogokat, ami megkülönbözteti ezen országokat olyan helyektől, mint pl. Irán és Szaúd-Arábia. Félnek tőle ugyanis ezen LMBT emberek, hogy minél muszlim migráns jön az országukba, annál nagyobb az esély rá, hogy valamelyik az utcán megveri, vagy megöli őket, míg a helyi fehér emberek között erre jóval kisebb az esély.

2018. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!