Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeo-n miért van annyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeo-n miért van annyi aktív, aki az S and M-re nemet mond? Vagy én értem félre?

Figyelt kérdés

Ha jól értem akkor a "Dick" kategóriában mindenki a saját pániszméretét határozza meg, alatta az "S&M"-nél meg a partner méretét, illetve pontosabban, hogy hogyan viszonyul az ilyen méretű péniszekhez.


Az olvastam, ezeknek a meghatározására, hogy

S>13/14 (átlag alatti)

M 13/14-16 (átlagos vagy afölötti)

L 16-18 (átlag feletti)

XL 18-22 (nagy)

XXL 22< (nagyon nagy)


Ez azért érdekes, mivel én példéul passzív vagyok, csak aktív partnereket nézek, ezen belül is olyanokat leginkább akik kapcsolatot (is) keresnek.


Az esetek igen nagy részében pedig az látom, hogy


S&M

No


Ez azt jelenti, hogy nála szóba sem jöhet átlagos vagy azalatti mérettel rendelkező srác?


Tényleg ennyire számít még a passzív péniszmérete is?

Ha nekem átlagos vagy átlag alatti soha nem fogok kapcsolatot találni?


És amit abszolút nem értek, hogyha tényleg így van... Az aktívoknak miért számít annyira a méret?


(Azt még megértem, hogy nálunk számít valamelyest, de mondjuk én sem péniszméret alapján fogok ismerkedni és igazából az csak egy sokadlagos dolog, hogy mekkora van a partneremnek.)


Köszönöm a válaszokat.


2017. dec. 29. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az SM a szado-mazora utal, nem a partner méreteire
2017. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek csak az számít és rá sem néz az arcodra vagy a szemeidre az vessen magára...

Sajnos az internet magányos világa ezt teremtette.


Én mindig a személyes ismeretséget preferáltam.

Akár milyen meleg klub a legjobban én a fizetőseket kedvelem, pl Londonban vagy Berlinben, mert ott szűrve van a jónép, de neten soha sem ismerkedtem vagy pl csak Instán ahol egy srác megtetszett még vagy 4 éve de én neki nem elfogadtam a dolgot.

2017. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ohhhh


Thnx


Akkor csak én vagyok hülye. :)



Kicsit fura ez a meleg társkeresés, annyi adatot kell megadni... :)

2017. dec. 29. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is arra gondoltam amit az első ír hogy Sado-Mazo nem a méret mert paszívnál nagyjából tökmindegy mekkora van aki a bébiuborka kat nem szereti de az extrém kicsit leszámítva édes mindegy hogy akit dugsz annak mekkora van.
2017. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, valószínűleg ez lehet.


Új vagyok még a meleg társkeresés világában és nem nagyon esett le a dolog.

Elég furcsa még nekem, hogy ilyeneket kell/lehet megadni, na de gondolom legalább jobban egymásra találnak akik az ilyen dolgokat preferálják. :)

2017. dec. 29. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az S&M a szadó-mazóra utal.


A romeon kapcsolatotk keresni ezer az egyhez kategória, de azért sok sikert! XD

2017. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!