Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív vagy a passzív megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív vagy a passzív megy el előbb?

Figyelt kérdés
Hogy szokott történni? Mi an, ha az aktív már elment, a passzív meg még várja, hogy kielégítsék?
2017. dec. 23. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nincs meg irva, aki előbb eléri azt az izgalmi pontot...
2017. dec. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó, hogy ki megy el előbb.
2017. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Mindent az Uramért
2017. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Általában az aktív fel megy el nálunk hamarabb majd utána kielégíti a passzivot

Mindketten unik vagyunk.

2017. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az ideális pasi az olyan aktív aki leszarja hogy én elélvezek e vagy sem. De amúgy nem szoktam, nekem elég ha ő elélvez és ennyi. Imádom az önző pasikat. És ez nem vicc, a viszonzás nélküli dolgok a legjobbak ,számomra teher ha azt akarja hogy élvezzek el.
2017. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy szeretem, hogy előbb a passzív.

Bár aktív vagyok fordított esetben lehet inkább azt szeretném, hogy ő menjen el hamarabb. Nálam ez inkább pszichés, miután elmegyek kevésbé érzem izgalmasnak csinálni a partnernek így inkább igyekszem, hogy ő menjen el hamarabb :)

2017. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Passzív vagyok, és az esetek többségében én szoktam elmenni előbb. Volt már, hogy pusztán a dugástól, máskor meg egy kis kézi rásegítéssel a csúcs előtt. Nekem jobb így, mert szeretek úgy élvezni, hogy a párom még bennem van, és dug folyamatosan. Neki is jó, mert állítólag nagyon jó érzés, ahogy élvezés közben rászorítok a farkára önkéntelenül. Ez utóbbi, illetve az, hogy utána már nem kell visszafognia magát, általában meg is hozza az eredményét, és legtöbbször néhány percen belül ő is elsül bennem.
2017. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!