Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, milyen helyeken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, milyen helyeken szoktatok orálozni (amikor csak sz*ptok)? Mennyire szokott az aktív levetkőzni?

Figyelt kérdés
Épp csak a nadrágjait tolja le? És ti szoktátok vetkőztetni?
2017. dec. 14. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én olyankor orálozom amikor szex is van, szóval teljesen levetkőzve, de például az első alkalom egy kocsiban volt és akkor csak elővette, nem vett le semmit

24f

2017. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szoptam már kocsiban, elhagyott házban, szabadban, szóval sok helyen. :)

És az aktív egyszer sem vetkőzött le.Annyi volt hogy a nadrágot, gatyát levette hogy jobban odaférjek.

22/f

2017. dec. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én biszexuális vagyok, fiúkkal aktív vagyok, de imádok szopni! Fiatal fiúval bárhol csinálnám, lényeg, hogy ne zavarjon meg senki!
2017. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem szopattak már kocsiban, természetben ilyen erdős részeken, tömbház alagsori tárolójában, garázsban, stb.

Ilyenkor nem szoktak levetkőzni, csak a nadrágot tolják le és már szopom is őket :)

28f

2017. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függ. Volt olyan, aki a nadrágját se tolta le csak a sliccén dugta ki, pisilés után megtörölte papirzsepiben és már rá is huzta a fejemet.
2017. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános wc volt ami extrémebb. Szívesen csinálnám temetőbe, erdőbe, akár mások előtt is forgalmas helyen. Engem nem zavar, ha sokan látnak, sőt izgat. Imádnám, ha a vén konzervatív tetvek szörnyülködnének. 24/F passzív
2017. dec. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka a külvárosban ott az utcán ahol épp rájön csak lehúzza a sliccét és már mehet is. Eddig még nem buktunk le.
2017. dec. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Maximilian01 ***** válasza:
100%
Imádom a spontán aktívokat erdő,kapualj,kocsiba,kocsin,kocsi mellett...
2017. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsések vagytok

Én nemhogy extrém helyen, de még egyáltalán nem szophattam

2018. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
aktiv vagyok de én mindig letolom a nacim szeretem ha közbe a seggem is izgatja
2018. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!